Nasze plany na najbliższe miesiące

Drodzy Gracze,

Ten bardzo niezwykły rok powoli dobiega końca, ale my jeszcze nie skończyliśmy! Przed nami jeszcze wiele świetnych rzeczy i już przygotowujemy się na następny rok.

Zatem, miłej lektury naszych najnowszych wieści!

 

Platform X – Working Class Heroes: Runda 2

Tak jak to było zapowiedziane w ostatnim wpisie na blogu dotyczącym Platformy X, wszystkie światy gry tego wydarzenia zostaną uruchomione po raz drugi. Macie zatem szansę doprowadzić do perfekcji swoją strategię w drugim podejściu lub, jeśli przegapiliście pierwszą rundę, skorzystać z ostatniej okazji do przetestowania tego wyjątkowego scenariusza. Tutaj możecie sprawdzić daty rozpoczęcia.

 

 

Wydarzenie zimowe

Czy 2020 rok sprawia, że trudno Wam wejść w zimowy nastrój? Nie martwcie się, pomożemy Wam w tym! Wydarzenie zimowe powraca z ciekawym wyzwaniem i oczywiście z górą drobnych nagród!

Nie wiecie, co to jest Wydarzenie zimowe? Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ, wyjaśnimy to również w grze.

Wydarzenie zimowe będzie miało miejsce od 10 do 18 grudnia. Kompletną listę wszystkich uczestniczących w nim światów znajdziesz TUTAJ.

 

Rail Nation: Origin Journey

 

Na początku przyszłego roku powróci Origin Journey. Trochę czasu upłynęło od ostatniej rundy i wielu z was o nią prosiło. Nie możemy się zatem doczekać ponownego uruchomienia tego okolicznościowego scenariusza około stycznia/lutego 2021 roku w pierwotnej prędkości x1.
Nie wiecie, co to jest Origin Journey? Poczytajcie TUTAJ. Dokładne daty rozpoczęcia zostaną ogłoszone już wkrótce.

 

… ale to nie wszystko!

 

Oprócz powyższych wydarzeń dzieje się wiele innych rzeczy!
Powitamy kilku nowych członków naszego zespołu. Pracujemy nad nową funkcją w sklepie i ulepszeniem nagród za oglądanie filmów na stacji. Co więcej, rozpoczęliśmy zmagania z ważnym zadaniem dopracowania mobilnej wersji Rail Nation i pracujemy nad koncepcją drugiego epizodu Platform X… i wiele więcej! Spodziewajcie się kolejnych ekscytujących wiadomości!

 

Twój Zespół Rail Nation