Przyspieszamy jesień: Origin Journey po raz pierwszy jako serwer ekspres

Rail Nation ― Origin Journey powraca na tory!

Tym razem jako serwer ekspres, ze względu na duże zainteresowanie fanów serwerów ekspresowych,  Teraz możecie wreszcie rozegrać ten okolicznościowy scenariusz z mapą Niemiec, Austrii i Szwajcarii z podwójną prędkością!

Nadaj kurs gospodarkom trzech krajów w sercu Europy i załóż własne imperium kolejowe.

Ciesz się dobrze znaną rozgrywką na alternatywnej mapie, transportując regionalne towary, takie jak szwajcarskie zegarki, niemieckie piwo i austriackie ciasta.

Skoro mowa o specjalnych funkcjach…

 

Każdy gracz, który zarejestruje się w tej rundzie Rail Nation ― Origin Journey otrzyma w pierwszej erze, ekskluzywny prezent, jakim jest wyjątkowy pociąg:

Seria produkcyjna Alstom Coradia iLint za darmo! Ten pociąg ma pierwszą na świecie lokomotywę napędzaną wodorem. Jeździ wyłącznie w Niemczech, a został opracowany we współpracy z Niemieckim Centrum Lotniczym. 

Ale to nie wszystko: od drugiego dnia pierwszej ery, każdy gracz otrzyma również dodatkowe bonusy za logowanie takie jak bony lub losy na loterię, co pozwoli każdemu na wystartowanie z pełna parą na tym okolicznościowym serwerze.

Jeżeli przegapiliście pierwszą rundę Rail Nation ― Origin Journey, TUTAJ znajdziecie szczegóły z premierowej rundy, które pozwolą Wam szybko wskoczyć na właściwe tory i cieszyć się grą na tym ekspresowym scenariuszu, który łączy znaną z klasycznego scenariusza rozgrywkę z nowym wyglądem.

 

Tym razem zostaną uruchomione następujące serwery Rail Nation ― Origin Journey:

 

Nie możemy się już doczekać, aby razem z Wami pełną parą gnać po szynach!

 

Twój Zespół Rail Nation