Czas na odrobinę klasyki

Drodzy gracze,

Mamy przyjemność zaprezentować dwie zapierające dech w piersiach serie produkcyjne!

Seria Shinkansen 0 ― klasyczna seria produkcyjna Atona

Pragniemy przedstawić Wam nową serię produkcyjną Atona z 5 ery: „Serię Shinkansen 0”. To prawdziwe arcydzieło japońskiej inżynierii i klasyk historii japońskiej kolei. Produkowana była w Japonii w latach 1963 – 1986. W tamtych czasach osiągała prędkość 220 km/h w trakcie normalnej eksploatacji. Obecnie maksymalna prędkość podróży najnowszej wersji Shinkansen wynosi 320 km/h.

Tory Shinkansen są kompletnie oddzielone od konwencjonalnych linii kolejowych. Sprawia to, że wolne pociągi lokalne czy składy towarowe nie kolidują z Shinkansen.

 

NS20 Wielbłąd – nasz znany Hypnos w przestronnym wariancie

Drugą nową serią produkcyjną jest NS20 „Wielbłąd”, należący do Hypnosa z 4 ery. Został zbudowany jako pociąg do zarządzania holenderską koleją.  Swój przydomek zawdzięcza uderzającemu wyglądowi. Kabiny maszynisty są umiejscowione w dwóch „garbach” znajdujących się na dachu, dając pasażerom panoramiczny widok na trasę z każdego miejsca w wagonie, podczas gdy maszynista obserwuje tory z góry. Pociąg szybko został nazwany „Wielbłądem” ze względu na garby na dachu. Ten starzejący się model był eksploatowany w Holandii do czerwca 2019 r., a teraz jest dostępny dla wszystkich w Rail Nation.

 

Podobają się Wam? Shinkansen otrzymacie za darmo od 25 września 2019 r., gdy zalogujecie się do dowolnego świata gry.

Wielbłąd będzie dostępny od 28 września 2019 r. Obie serie są darmowe tylko do 6 października 2019 r., zatem nie przegapcie ich!

 

Wasz Zespół Rail Nation