Rail Nation Masters 2

Największa rywalizacja tego roku

 

Witamy na torowisku wyścigowym! Rail Nation Masters to ostateczny turniej, w którym najlepsi gracze Rail Nation z całego świata stają w walce o wspaniałe nagrody i prawdziwe trofea. Turniej rozgrywany jest na wielojęzycznych światach gry Klasyczny Ekspres, czyli klasyczny scenariusz z podwójną prędkością. Jak to działa? Aby każdy znalazł coś dla siebie, w tym roku mamy szeroki wybór opcji gry.

 

Międzynarodowe mistrzostwo i lśniące trofea

W Masters 2: Allstars, każdy gracz posiadający dwie lub więcej gwiazdek kariery ma szansę sprawdzić się w jednym z trzech eliminacyjnych światów gry, które wystartują 30.8.2019. Jeżeli zajdzie potrzeba, zostaną otwarte jeszcze maksymalnie dwa światy gry. 2500 najlepszych graczy oraz gracze z dziesięciu najlepszych stowarzyszeń, którzy nie zdobyli kwalifikacji przez ranking indywidualny, awansuje do rundy finałowej.

Runda finałowa startuje bezpośrednio po rundzie eliminacyjnej dnia 25.10.2019. Tutaj również gracze będą dążyć do zwycięstwa na świecie gry ze scenariuszem Klasyczny Ekspres. Na koniec, najlepsi gracze i stowarzyszenia otrzymają ogromną ilość Złota. Członkowie najlepszego stowarzyszenia zdobędą prawdziwe medale, a zwycięzca Rail Nation Masters 2 otrzyma oryginalne trofeum Rail Nation.

Ale to nie wszystko! Każdy może dołączyć do Masters 2: Rising Stars nawet, gdy ma jedną gwiazdkę w swojej karierze – albo żadnej. W tym turnieju rywalizacja zaczyna się od razu bez rundy kwalifikacyjnej w dniu 13.9.2019. Jednakże rejestracje będą ograniczone do maksymalnie 3500 (might be changed, depending on demand)graczy wg zasady kto pierwszy ten lepszy. Gracze w Masters 2: Rising Stars również rywalizują na wielojęzycznych światach gry ze scenariuszem Klasyczny Ekspres. I tu również do wygrania jest Złoto, prawdziwe medale i oryginalne trofeum.

 

Wyzwania dla społeczności i nowa runda Clash!

Oprócz światów gry, na których będzie rozgrywane Masters 2, mamy wiele wyzwań dla wszystkich graczy.

Ale nie chcemy jeszcze ujawniać wszystkich szczegółów. Możemy zdradzić, że zwycięzcy wyzwań mogą spodziewać się cennych bonusów – nie tylko w Masters 2: Allstars i Rising Stars, ale także we wszystkich innych światach gry Rail Nation. Możemy również obiecać, że pokonanie tych trudnych wyzwań przyprawi wielu o zawrót głowy! Są one zatem dla tych z Was, którzy mają błyskotliwe umysły.

Więcej informacji o wyzwaniach dla społeczności można znaleźć TUTAJ.

I jeszcze jedno: Rail Nation Clash! powraca. Od 30.8.2019 do 3.10.2019 będziecie mogli mierzyć się ponownie w emocjonujących wyścigach. Tak jak ostatnio, w Masters 2: Clash! staniecie twarzą w twarz z dwójką przeciwników na trójkątnej mapie. Nawigujcie od fabryki do fabryki, zbierajcie towary i niszczcie trasy swoich rywali. Wygrywa ten, który pierwszy zbierze 10 towarów. I tak jak ostatnio, można zdobyć wyjątkowe osiągnięcia, a zwycięzca turnieju wygra prawdziwe trofeum Rail Nation!
Clash! rozgrywany jest wg specjalnego harmonogramu, który możecie sprawdzić TUTAJ.

Zabawa, emocje i szansa na zdobycie tytułu najlepszego gracza Rail Nation na świecie. W Rail Nation Masters 2 każdy znajdzie coś dla siebie!

Wszystkie szczegóły, warunki uczestnictwa, informacje o nagrodach do zdobycia, FAQ, wyjaśnienie rundy eliminacyjnej, daty i wiele więcej można znaleźć na stronie informacyjnej w Lobby.