It’s Rail Nation’s 8th Birthday! Time To Party


Drodzy gracze,
Minęło 8 lat od premiery pierwszej rundy Rail Nation i od tamtej pory gra fascynuje potentatów kolejowych na całym świecie. Świętuj z nami 8. urodziny i dołącz do Rail Nation w jej podróży do korzeni.
Przemierzyliśmy długą drogę od naszych początków w 2012 r. ewoluując i dostosowując się do rosnących wymagań społeczności gry. Od premiery pudełkowej wersji gry w 2012 r. do uruchomienia naszych scenariuszy w 2014 r. grafika przeszła ogromna rewolucję. W 2015 r. Rail Nation został opublikowany na urządzeniach mobilnych, co spowodowało wzrost liczby nowych graczy odkrywających grę. W 2016 r. opracowywaliśmy już nowe sposoby rozszerzenia rozgrywki i wprowadziliśmy mechanikę kariery. Dzięki temu w 2017 roku pojawiła się lokomotywa kariery. W 2018 to aktualizacja jednej z naszych najbardziej lubianych funkcji, drzewo technologii.. Wystartowaliśmy również z Masters, naszym pierwszym turniejem Rail Nation. Także w 2018 r. po raz pierwszy pojawiło się wydarzenie zimowe.
Potężna lokomotywa Primus zawitała po raz pierwszy w 2019 roku i do dziś odnosi sukcesy wśród społeczności.
I w końcu docieramy do 2020 r i tego, jakim był on wyzwaniem. Stanęliśmy twarzą w twarz z pandemią, która spowodowała ogromne zmiany w naszym codziennym życiu. Wiedząc, że tak wielu z Was utknęło w czterech ścianach, rozpoczęliśmy kampanię „Take Care”, by pomóc w rozpowszechnianiu bezpiecznych praktyk i wesprzeć tych, którzy zostali poddani kwarantannie. 2020 rok to również debiut serwerów Fast Forward.
Również w 2020 r. przeszliśmy do HTML 5 żegnając Flash Playera. Co więcej, udostępniliśmy nasze pierwsze serwery Platform X, dające społeczności alternatywną formę rozgrywki.
Po tak pracowitych 8 latach przyszedł czas na świętowanie!
Oto, co przygotowaliśmy na tegoroczne obchody urodzin

Trofeum Konduktor Społeczności – Czas poznać członków naszej niesamowitej społeczności. Od tego roku będziemy wprowadzać fantastyczne „Trofea społeczności”. W każde urodziny będziemy wprowadzać nowe, piękne trofeum i co miesiąc, w danym roku, ceniony członek społeczności zostanie wybrany na „Konduktora Społeczności”, a jego imię zostanie wygrawerowane na trofeum. Konduktorzy społeczności zostaną wybrani na podstawie wydarzeń społecznościowych, które organizujemy lub za sprawą wyjątkowego wkładu na rzecz społeczności.
Po 12 miesiącach, Konduktor społeczności, który w danym roku wniósł najwięcej na rzecz społeczności, zostanie „Konduktorem Społeczności Roku”, a trofeum zostanie wysłane do niego, aby mógł je zachować na zawsze i wystawić je w domu. Dokładne szczegóły tego trofeum nie zostały jeszcze ustalone, ale będziemy Was o tym informować.

Prestiżowa impreza – Wracamy do naszych korzeni, aby rozpocząć rundę okolicznościową Rail Nation – Origin Journey: 8th Birthday Edition. 50 miast, 3 kraje, 1 mapa! Od Hamburga po Zurych, od Morza Północnego do Alp. Każdy gracz w Origin Journey: 8th Birthday Edition automatycznie bierze udział w naszej Prestiżowej imprezie, mając szansę na wygranie wspaniałych nagród. Każdy, kto zbierze przynajmniej 3,000 prestiżu w pierwszej erze na serwerze Origin Journey otrzyma8 dni konta Plus! Ponadto losowo wybierzemy Konduktora Społeczności, którego imię jako pierwsze zostanie wygrawerowane na naszym nowym Trofeum Konduktora Społeczności.
Jako trzeci pozoim nagród w Prestiżowej imprezie, nagrodzimy pięciu najlepszych graczy z każdego świata gry Origin Journey: 8th Birthday Edition osiągnięciem „Srebrny Bohater Społeczności”, któy zapewnia przynajmniej 100 punktów kariery.


Konkurs pieczenia dla społeczności – nie ma urodzin bez tortu! 20 stycznia rozpoczynamy „bake-off” dla społeczności, aby sprawdzić, który z członków naszej społeczności umie upiec najlepszy tort urodzinowy z motywem Rail Nation. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają 300 Złota, a drugiego i trzeciego miejsca po 200 Złota! Konkurs potrwa do 1 lutego, jest więc jeszcze czas, aby coś upiec. Więcej informacji można znaleźć w poście na forum.

Zacznij 2021 z przytupem, dołącz do imprezy i zacznij przygodę z Origin Journey już teraz!

Pytania i odpowiedzi:
Kiedy otrzymam nagrody? ― 8 dni konta Plus zostanie przyznane w ciągu 8 dni roboczych od zakończenia ery 1. Nagroda „Srebrny bohater społeczności” zostanie przyznana w ciągu 8 dni roboczych od zakończenia finału.
Kiedy zobaczę Trofeum Konduktor Społeczności? – Po uzgodnieniu szczegółów udostępnimy więcej informacji o trofeum i o tym, jak wygrawerować na nim swoje imię.
Jak długo potrwa wydarzenie Prestiżowa impreza? – Od 28 stycznia do zakończenia finału na Twoim serwerze Origin Journey.
Jak długo potrwa konkurs kulinarny? – Od 20 stycznia do 1 lutego.