Pierwsza aktualizacja w 2021: Nadchodzi nowa opcja!

Drodzy gracze,

Cóż za ekscytująca aktualizacja Rail Nation! Przekazujemy Wam nową lokomotywę bonusową ― a imię jej to: Pollux. W porównaniu z wszystkimi dotychczasowymi bonusowymi lokomotywami, jest ona kupowana w najbardziej wyjątkowy sposób.

Lokomotywa filmowa

Aby nagrodzić aktywnych graczy, umieściliśmy w filmach zupełnie nową, darmową lokomotywę bonusową: Pollux-a. Można jej zamontować ponad 90 ulepszeń, aby Pollux z prostej drezyny urósł na prawdziwą moc na torach.

 

Polluksa odblokujecie oglądając bonusowy film (czyli bonusowy film, który dostajesz po obejrzeniu pierwszego), a każdego dnia możecie wygrywać dalsze ulepszenia oglądając kolejne bonusowe filmy.
Na serwerach o prędkości x1, otrzymacie ulepszenie za obejrzane pierwsze 14 filmów bonusowych, a na serwerach o prędkości x2 będziecie mogli wygrać 2 ulepszenia za obejrzenie pierwszych 14 filmów bonusowych.

 

To reguła dotyczy również wyższych prędkości gry: im wyższa prędkość świata gry, tym więcej ulepszeń dziennie możecie wygrać.  Na serwerach o prędkości x4 możecie odebrać 4 ulepszenia dziennie w trakcie pierwszych 16 filmów bonusowych. Nie zawsze musicie oglądać wszystkie filmy, aby zdobyć ulepszenie, możecie je wygrać po JEDNYM z tych filmów bonusowych. Jeżeli jesteście niesamowitymi szczęściarzami, może to być nawet ten pierwszy.

Limit oglądania filmów

Wiemy, że wielu graczy aktualnie ogląda filmy, aby zyskać dodatkową przewagę w grze gratis. Wprowadzając niesamowitego Pollux-a, musimy zapewnić, by oglądanie filmów jest sprawiedliwe dla wszystkich, jednocześnie zniechęcając do niezdrowych zachowań, takich jak oglądanie kilkuset, a nawet ponad tysiąca filmów dziennie. Dlatego wprowadziliśmy dzienny limit filmów, które możecie obejrzeć. Ten limit wynosi 56 filmów dziennie, a wartość ta jest wynikiem tego, że chcieliśmy limitu, który w praktyce nie ograniczy większości graczy. Aktualnie tylko niewielka część  z oglądających aktywnie filmy przekraczała dziennie tę liczbę filmów, zatem większość z Was będzie mogła zobaczyć tyle filmów co do tej pory.
Ponieważ wiemy, że niektórzy z Was lubią oglądać więcej filmów przy wyższych prędkościach gry, pomnożyliśmy ten limit przez prędkość gry dla światów o prędkościach x2 i x4. Nie potrzebujecie tak dużo filmów, aby otrzymać ulepszenie Pollux-a, ale jeżeli chcecie, możecie obejrzeć więcej filmów.
Zagwarantowaliśmy również, że jeśli jesteście w stowarzyszeniu wraz z wieloma innymi fanami filmów, nadal będziecie mieć szansę obejrzeć wystarczającą liczbę filmów bez osiągania tego limitu.

Zarówno Pollux, jak i nowy limit filmów pojawią się 11 lutego 2021 r. na wszystkich światach gier DE i RU, które zostaną zrestartowane po tej dacie, oraz od 18 lutego 2021 r. na wszystkich pozostałych światach gier po ich resetach.

Ulepszenia i poprawki błędów

Ta aktualizacja zawiera również kilka ulepszeń i poprawek błędów, które będą aktywne natychmiast na wszystkich światach gry, w tym aktualnie działających. Rozwiązano kilka mniejszych problemów, takich jak:

  • Naukowiec jest teraz wyświetlany na budynku laboratorium.
  • Ikona przyspieszenia na liście pociągów jest teraz wyświetlana w tym samym rozmiarze, co inne ikony.
  • Reaktywacja pociągów z muzeum znów działa poprawnie.
  • Zawartość kodu bonusowego jest ponownie wyświetlana poprawnie.
  • Pociągi z rozkładami zawierającymi dostawy i załadunki nie są już wyświetlane na liście pociągów jako bez rozkładu.
  • Przerobiono ikony pieniędzy, prestiżu, sklepu, rankingu i wszystkie ikony, które są połączone z jedną z tych ikon.

Tutaj możecie zobaczyć pełny log zmian, w tym wszystkie zmiany w balansie

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nowa lokomotywa i czekamy na Wasze opinie!