The Official Rail Nation Discord is Coming!

Drodzy gracze,

Z radością ogłaszamy, że wkrótce uruchomimy oficjalny Discord Rail Nation! Będzie on udostępniony od 15 lutego, a link z zaproszeniem zostanie opublikowany na forach, Facebooku, blogu oraz w wiadomości w grze. Jest zatem wiele sposobów, aby dołączyć do nas i rozpocząć rozmowy!

Do czego będzie używany serwer Discord?

Chcemy być bliżej Was, graczy. Chcemy poznać Wasze głosy, sugestie i pomysły. Chcemy również lepszej komunikacji z Wami, aby informować Was o nowościach, dzielić się naszymi planami i informować o szczegółach naszej pracy nad Rail Nation.
Ale to nie wszystko! Tak wiele zaplanowaliśmy na 2021 rok, że nie możemy się doczekać, aby się z Wami tym podzielić. Prezenty, nowe treści w mediach, wydarzenia społecznościowe i nagrody! Wszystko to będzie częścią serwera Discord i nie chcemy, abyście to przegapili!

Czego mogę się spodziewać po serwerze Discord?

  • Forum – Po pierwsze, chcielibyśmy, aby było to jasne: Discord nie zastąpi forów. Nadal będziemy prowadzić nasze działania na forach i jeśli będzie zapotrzebowanie na fora, nie zamierzamy ich usuwać. Więc jeśli nie macie ochoty dołączać na Discorda, nie musicie tego robić. Nadal znajdziecie na forum większość tego, co mamy zamiar zaoferować.
    Jednak od czasu do czasu, niektóre wydarzenia i treści będą dostępne wyłącznie na serwerze Discord , na przykład niektóre prezenty, kanały głosowe i inicjatywy dla społeczności.
  • Języki -Jak na większości nowych serwerów Discord, skupimy się na komunikacji w języku angielskim. Nasze ogłoszenia, nowości i wydarzenia, wraz z wszelkimi komunikatami, które kierujemy do społeczności będą w języku angielskim. Jednakże mamy pełną świadomość, że niektórzy z naszych najbardziej oddanych graczy nie posługują się językiem angielskim tak, jak macierzystym i może to być dla nich trudne. Chcemy, aby Ci gracze wiedzieli, że myślimy o nich i w razie potrzeby mamy już plany dostosowania serwera Discord do potrzeb społeczności. Tak więc, jeżeli istnieje wystarczające zapotrzebowanie, aby dany region miał dodatkowe wsparcie, możemy dostosować serwer Discord, aby utworzyć przestrzeń dla takich graczy. Może to oznaczać, że z czasem pojawią się kanały regionalne przeznaczone dla graczy mówiących określonym językiem.
    Zespół zarządzający społecznością będzie obserwował tę sytuację i wprowadzi zmiany w razie potrzeby.
  • Support – Serwer Discord będzie obsługiwany przez zarządzających społecznością i innych członków zespołu wsparcia Rail Nation. Jeśli chodzi o wspieranie Was w zapytaniach, na serwerze Discord będzie dostępnych wiele opcji. Będzie sekcja FAQ, log zmian i kanał pomocy, z których każdy ma na celu zapewnienie dostępu do informacji pomocnych w rozwiązywaniu problemów. Ważne jest, że zapewniamy iż wszystkie nierozwiązywalne problemy będą nadal zgłaszane za pomocą systemu zgłoszeń. Community Menadżerowie i zespół wsparcia będą pojawiać się co jakiś czas, aby zaoferować wsparcie i poprowadzić Was do odpowiednich informacji, ale jeśli nie są oni dostępni lub Waszego problemu nie można rozwiązać tą drogą, prześlijcie zgłoszenie do supportu.
  • Promowanie społeczności – będzie wiele kanałów poświęconych promowaniu wysiłków niezwykle kompetentnych, kreatywnych i ekspresyjnych członków społeczności. Tutaj możecie zaprezentować swoje streamy, pomysły, samouczki, treści wideo i wszystko, co Waszym zdaniem społeczność pokocha. Będziemy mieć oko na to, co macie do zaoferowania, a jeśli zobaczymy coś, co jest bardzo pomocne dla graczy, pomożemy to wypromować. Zamierzamy również stworzyć lepszą platformę do wyrażania sugestii dotyczących Rail Nation. Pojawi się kanał poświęcony Waszym sugestiom, z którego potencjalnie możemy przekazywać Wasze pomysły zespołowi Rail Nation. Jednakże pamiętajcie, że nie wszystkie Wasze sugestie zostaną skomentowane lub przekazane zespołowi Rail Nation. Cały czas będziemy dostosowywać ten proces, aby lepiej zarządzać Waszymi sugestiami, w zależności od tego, ile i jak często będziemy je otrzymywać.

Przyszłość komunikacji Rail Nation

W przyszłości zamierzamy ulepszyć formę, czas i miejsce komunikacji z Wami. Naszym celem jest bardziej regularna komunikacja i przekazywanie Wam szczegółowych informacji w bardziej zrozumiałym formacie i na wielu platformach. W tym celu przygotowaliśmy wiele ekscytujących planów dotyczących nowych mediów i nie możemy się doczekać, aby się tym z Wami podzielić. Gdy będziemy gotowi, aby ogłosić więcej szczegółów na temat tych planów, poinformujemy Was na forum i na Discordzie.
Chcemy również poprawić naszą komunikację z nowymi graczami i tymi, którzy szukają wskazówek, jak grać. Mamy nadzieję, że nieustająca dyskusja społeczności na serwerze Discord w naturalny sposób umożliwi nowym graczom kontakt z niektórymi z naszych najbardziej doświadczonych graczy, którzy mogliby zaoferować kilka wskazówek, ale mamy również własne plany, aby pomóc w tym zakresie. I znów, gdy tylko będziemy mieć więcej informacji na ten temat, będziemy Was informować.
Ostatecznie, serwer Discord został stworzony dla Was, społeczności Rail Nation. Ma służyć głównie jako narzędzie, dzięki któremu Wy wszyscy będziecie sprawniej się komunikować z innymi graczami, którzy tak samo kochają tę grę. Od Was wszystkich zależy kształt serwera Discord, możecie go rozwijać poprzez korzystanie z niego, rozmowy z innymi i dawanie znać community menedżerom, co chcecie dodać lub zmienić.

Serwer Discord zostanie uruchomiony już wkrótce i nie możemy się doczekać lepszej sprawniejszej komunikacji i podzielenia się wszystkimi planami, które mamy na przyszłość!

Do rychłego zobaczenia,

DippyNikki – Community Communication Manager