Aktualizacja Wydajności XXL

 

Drodzy Gracze,

Prawdopodobnie pamiętacie aktualizację XXL z września, którą naprawiliśmy około 300 błędów. Ogłaszając tamtą aktualizację, wspomnieliśmy również, że naszym kolejnym celem będzie wydajność wersji przeglądarkowej, czyli jej szybkość i czasy wczytywania.

Z przyjemnością informujemy, że praca zespołu Rail Nation przyniosła świetne rezultaty. Udało nam się zaimplementować kilka cennych ulepszeń w formie optymalizacji różnych obszarów gry. Niektóre funkcje odnotowały jedynie niewielki wzrost wydajności, podczas gdy dla innych potrafiliśmy drastycznie ograniczyć czasy ładowania, sprawiając, że rozgrywka w Rail Nation stała się znacznie płynniejsza. Nasze pomiary pokazują, że średnio ogólna wydajność gry poprawiła się o 24%!

Na przykład byliśmy w stanie skrócić średni czas wczytywania okna stowarzyszenia o 45% oraz czas wczytywania ekranu „Kup pociąg” o 40%, co jest znaczącą poprawą w porównaniu do poprzednich czasów ładowania.

To duży krok we właściwym kierunku. Będziemy ciekawi Waszych przemyśleń i opinii, gdy wgramy tę aktualizacje wydajności. Jak zwykle, wdrożenie podzielone jest na kilka etapów: Rollout plan

 

Po ukończeniu tej aktualizacji kolejnym technicznym kamieniem milowym będzie mobilna wersja Rail Nation. Więcej na ten temat powiemy na dalszym etapie prac.

Uważajcie na siebie i trzymajcie sie zdrowo.

Twój Zespół Rail Nation