Do Europy!

Odkryj już teraz nowy Rail Nation – „Steam over Europe„!

Po raz pierwszy w dziejach Rail Nation – Steam over Europe przenosi fascynację kolejnictwem na autentyczną mapę Europy. Gracze z całego świata, którzy kochają strategię mogą ruszyć pełną parą do 50 prawdziwych miast i rozpocząć emocjonującą regionalną rozgrywkę.

Jak zawsze w Rail Nation, możesz spodziewać się realistycznych i szczegółowych lokomotyw z ery parowej, spalinowej i elektrycznej, które przewożą 48 różnorodnych towarów, jak również pasażerów. Wszystkie opcje znane z poprzednich scenariuszy (klasycznego i USA) zostały zaadoptowane i uzupełnione o kompletnie nowe możliwości.

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, Rail Nation – Steam over Europe skupia się na współpracy społeczności graczy. Aby miasta mogły się rozwijać, słynne atrakcje muszą być rozbudowywane wspólnymi siłami. Lukratywne specjalne trasy mogą być używane tylko, gdy wielu graczy zainwestuje określoną kwotę, aby je rozbudować.
Gracze mogą być wybierani na stanowiska burmistrzów i prezydentów w celu koordynacji i optymalizacji indywidualnych wysiłków.
Kolejna nowinka: statki przewożące towary do wszystkich dziesięciu regionów w Europie i umożliwiające dostarczanie rzadkich towarów do portów oraz ponadregionalną interakcję graczy.

Również po raz pierwszy zostanie użyty w wersji przeglądarkowej nowy interfejs gracza (znany z wersji mobilnej).