Wszyscy na pokład Zimowej Krainy Czarów w Rail Nation!

🚂 Wszyscy na pokład Zimowej Krainy Czarów w Rail Nation! 🚂

 

Drodzy gracze Rail Nation,

Z radością ogłaszamy, że w grudniu pełną parą powraca najbardziej oczekiwane wydarzenie roku! Przygotujcie się na magię tej pory roku, gdy powraca ukochane zimowe wydarzenie Rail Nation!

🎄 Święto Zimowej Krainy Czarów 🎄

Przygotujcie się na śnieżną przygodę, jakiej jeszcze nie było! Począwszy od grudnia, możecie dołączyć do radującego serce ducha świąt dzięki specjalnym zadaniom, zimowemu targowi na stacji kolejowej, fascynującym zasobom, wyjątkowej walucie i ekscytującemu wyzwaniu, które przetestuje Wasze umiejętności strategiczne.

🚆 Zadania specjalne 🚆

Wykonujcie codzienne specjalne i okolicznościowe zadania, dzięki którym zdobędziecie zimowe monety i bonusy zależnie od poziomu Waszego zimowego targu.

🏭 Zimowy targ 🏭

Wasze stacje kolejowe zostaną przekształcone w zimową krainę czarów dzięki dodaniu targu zimowego. To centrum świętowania nie tylko doda Waszym stacjom odrobinę świątecznej magii, ale także, w zależności od swojego poziomu, pozwoli zdobywać zimowe monety oraz bonus do zimowych monet zdobywany w zadaniach. Zbierajcie lśniące diamenty, aby ulepszyć zimowy targ!

🌟 Nowe zasoby i waluta 🌟

Odkryjcie nowe zasoby niezbędne w trakcie Waszej zimowej przygody. Opracujcie strategię zbierania i mądrze je wymieniajcie, aby zmaksymalizować swoje zyski.

🏆 Zupełnie nowe wyzwanie 🏆

Dzięki nowym zasobom i walucie czeka na Ciebie ekscytujące wyzwanie. Użyjcie pomysłowość i umiejętności strategiczne, aby jak najlepiej wykorzystać to, co ma do zaoferowania zimowe wydarzenie.

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z zimowym wydarzeniem lub po prostu chcecie poczytać, jak to działa, przejdźcie do naszego przewodnika!

Oczywiście nie zapomnieliśmy o kalendarzu adwentowym!

Logujcie się do gry codziennie, aby otworzyć nowe okno kalendarza adwentowego i zgarnąć niesamowite nagrody! Jak myślicie, co może być ukryte w ostatnim okienku?

 

Gdzie i kiedy?

Zimowe wydarzenie rozpocznie się wraz z pojawieniem się zimowego targu w

piątek, 8 grudnia, a wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 11 grudnia o godzinie 14:00 UTC+1.

Zimowe wydarzenie zakończy się

we wtorek, 19 grudnia o godzinie 14:00 UTC+1, a zimowy targ zostanie wyłączony w piątek, 22 grudnia.

 

Kalendarz adwentowy rozpocznie się punktualnie 1 grudnia i będzie aktywny 24 dni.

Niestety, wydarzenie zimowe nie może odbyć się na wszystkich światach gry. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby objąć nim jak najwięcej światów gry, ale kilka z nich po prostu nie mogło znaleźć się na liście. Pamiętajcie więc, że wydarzenie zimowe nie odbędzie się na następujących światach gry: DE7, GR1, IT1, CZ3 i na wszystkich światach gry Destination Africa.

Kalendarz adwentowy nie będzie dostępny na światach gier Destination Africa.

 

Przygotujcie się na świąteczną radość, gdyż zimowe wydarzenie Rail Nation wniesie na Wasze ekrany mnóstwo funkcji i świątecznej atmosfery. To najwspanialszy czas w roku i nie możemy się doczekać, aby przeżyć go wspólnie z Wami!

Zaznaczcie daty w kalendarzu, udostępniajcie te informacje i przygotujcie się na przygodę kolejową jakiej nie było. Nadchodzi zima, a wraz z nią magia Rail Nation!

Nie przegapcie jeszcze większej dawki grudniowych zimowych wydarzeń na Discordzie!

Wszyscy na pokład świątecznego ekspresu! 🚄❄️🎅

Do zobaczenia w Zimowej Krainie Czarów Rail Nation!

 

Trzymajcie się ciepło,

Wasz Zespół Rail Nation