Destination Africa: Wyruszcie na przygodę życia!

🌍🚂 Destination Africa:

Wyruszcie na przygodę życia! 🚂🌍

 

Czy jesteście gotowi na podróż życia?

Przygotujcie się na odkrywanie zapierającej dech w piersiach, szczegółowej i wciągającej nowej mapy. Podziwiajcie nowych zwierzęcych łowców pociągów i sprawdźcie się w naszym nowym scenariuszu: Destination Africa!

Wypełniliśmy tę ekscytującą przygodę po brzegi mnóstwem niesamowitych funkcji, które sprawią, że Wasze wrażenia z gry będą naprawdę niezapomniane.

 

🌟 Funkcje, które na Was czekają: 🌟

🚄 Specjalne trasy łączące północ z południem, zachód ze wschodem 🚄

Przygotujcie się na podróż po rozległym i zróżnicowanym kontynencie Afryki! Na odblokowanie czekają dwie specjalne trasy, łączące północ z południem oraz zachód ze wschodem. Podróżując po tych trasach uwolnijcie strategiczną błyskotliwość i zdominujcie tory! A co powiecie na połączenie Kapsztadu z Kairem lub El Aaiún z Mogadiszem?

🌍 Autentyczna mapa Afryki z 25 miastami 🌍

Poznajcie pięknie zaprojektowaną, autentyczną mapę Afryki i jej 25 urzekających miast. Każde miasto ma swój niepowtarzalny urok, dlatego mądrze zaplanujcie trasy, aby zapewnić sobie sukces w tej epickiej podróży.

🏆 18 nowych afrykańskich towarów (w sumie 48) 🏆

Rozszerzcie swoje transporty o 18 nowych afrykańskich towarów. Odkrywajcie i przewoźcie te cenne zasoby, by osiągnąć światowej klasy poziom.

👷‍♂️ 9 nowych pracowników 👷‍♀️

Zatrudniajcie 9 nowych wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Wam w realizacji celów. Z ich pomocą zmaksymalizujecie efektywność i zyski.

🚂 2 nowe lokomotywy bonusowe (Niebieska gwiazda, Le Train) 🚂

Odkryjcie dwie fantastyczne lokomotywy bonusowe, Niebieska gwiazda i Le Train, dostępne w atrakcyjnych pakietach w sklepie. Te potężne lokomotywy pomogą Wam rządzić na torach jak nigdy dotąd.

🦁 Wszyscy nowi łowcy pociągów jako zwierzęta 🦓

Przeżyjcie wyjątkową zamianę wszystkich łowców pociągów na zwierzęta. Zebranie ich wszystkich to szalona przygoda dodająca zabawnego i fascynującego smaczku do Twojej podróży.

🏅 9 nowych osiągnięć kariery 🏅

Podejmijcie wyzwanie zaliczenia 9 nowych osiągnięć kariery. Pokażcie swoje umiejętności, odblokujcie nagrody i wznieście się na szczyt kolejowego świata.

Kliknij, aby zobaczyć te osiągnięcia
Prestiż Punkty kariery Nazwa Opis
>25 000 25 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 25 000 prestiżu
>50 000 25 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 50 000 prestiżu
>100 000 50 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 100 000 prestiżu
>200 000 100 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 200 000 prestiżu
>300 000 100 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 300 000 prestiżu
>400 000 100 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 400 000 prestiżu
>500 000 100 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 500 000 prestiżu
>750 000 250 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 750 000 prestiżu
>1 000 000 250 Destination Africa – Ranking indywidualny Zbierz 1 000 000 prestiżu

 

👗 2 nowe zestawy ubrań dla awatara 👗

Ubierzcie stylowo swoje awatary dzięki dwóm nowym zestawom ubrań, z których każdy odzwierciedla ducha i kulturę Afryki.

🏖️ Unikalny rozkład miast. 🏖️

W Destination Africa wszystkie miasta znajdują się blisko wybrzeża i można je połączyć na mapie za pomocą specjalnych tras. Wykorzystajcie to na swoją korzyść, tworząc strategiczne trasy, łącząc najbardziej dochodowe miasta i maksymalizując swoje zyski.

🎮 Nowy tryb 24-godzinnej wstępnej rejestracji 🎮

Dołączajcie korzystając z nowej opcji wstępnej rejestracji i zyskajcie przewagę w tej przygodzie. Zakładajcie własne stowarzyszenia, zapraszajcie znajomych, aby dołączyli, wybierajcie rodzinne miasto i rozmawiajcie z innymi graczami przed rozpoczęciem rundy. Budujcie sojusze, opracowujcie strategie i bądźcie gotowi na nadchodzące wyzwania.

👫 Wszystkie stowarzyszenia zaczynają z 25 graczami 👫

W Destination Africa każde stowarzyszenie rozpoczyna swoją podróż z miejscem dla 25 graczy. Współpracujcie, dzielcie się wiedzą i podbijajcie tory jako zjednoczona siła.

Czy jesteście gotowi odkrywać cuda Afryki, opanować nowe tory i zbudować najlepsze imperia kolejowe? Destination Africa jest tutaj, aby zabrać Was na niezapomnianą przygodę. Zaznaczcie datę w kalendarzu, ustawcie budziki i pamiętajcie o wstępnej rejestracji 24 godziny przed startem swojego ulubionego świata gier.

Bądźcie gotowi na podróż życia!

Przygotujcie się na uwolnienie wewnętrznego potentata kolejowego i odciśnijcie swój ślad na tym nieprawdopodobnym kontynencie. Tory Afryki wzywają – odpowiecie?

 

Destination Africa – Tu zaczyna się przygoda!