Witamy w Platform X: Titans of Economy!

Platform X, miejsce, gdzie na końcu każdej podróży przez portal tętniącej życiem stacji czekała świeża, orzeźwiająca przygoda. Widać było zapalonych pasjonatów pociągów wsiadających do wagonów, czekających na nowe doświadczenia, nowe wyzwania i wiele niezapomnianych wspomnień. Wszyscy byli podekscytowani tym, co niesie ze sobą ich nowe otoczenie i jakie możliwości czekają na nich tym razem. Oczekiwanie na nieznane zawsze powodowało poruszenie, które można było wyczuć na całej platformie.

 

― Zdążyliśmy sporo przed czasem ― powiedziała Zośka spoglądając na Janka i wskazała na pociąg czekający na odjazd.

― Wygląda na to, że nasz strategiczny plan podróży się opłacił ― powiedział podekscytowany Janek i głaszcząc brodę i kontynuował. ― Cieszę się, że tym razem dowiem się, co jest poza platformą.

Zośka uśmiechnęła się do Janka i odpowiedziała: ― Słyszałam, że to wyjątkowe miejsce, pełne ekonomicznych możliwości. Na naszym bilecie jest napis Titans of Economy , więc czeka nas nie lada gratka!

Oboje ze w marę łatwo znaleźli swoje miejsca, niecierpliwie czekając, by pociąg odjechał z peronu w kierunku portalu. ― Wygląda na to, że w końcu jesteśmy gotowi do odjazdu! – powiedział James, wyglądając przez okno wagonu. Stłumione zawołania od zawiadowcy potwierdzały, że maszynista ma wolny tor, wszystkie drzwi wagonów pasażerskich są zamknięte i pociąg jest gotowy do przejazdu przez portal.

W wagonie panował spokój – wszyscy czekali, aż rozlegnie się ryk silnika, po czym powietrze wypełniły podekscytowane rozmowy. Gdy pociąg przejechał przez portal, Zośka i Jaś poczuli ekscytację, umierając z ciekawości co znajduje się poza Platform X. W mgnieniu oka dotarli do nowego miejsca przeznaczenia.”

 

Rozpoczęło się nowe wyzwanie. 

 

― Witajcie na Platform X: Titans of Economy ― oznajmił maszynista przyjemnym głosem przez domofon ― Tutaj wszystko jest zupełnie inne.. Za rozbudowę budynków płaci się Złotem, pociągi jeżdżą szybciej i od razu można współpracować w swoich stowarzyszeniach, ponieważ od początku mają 25 miejsc.

Zośka i Jaś uśmiechnęli się do siebie, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki, gdy maszynista kontynuował: ― Wszyscy macie okazję podjąć wyzwanie i zostać kolejnym Adamem Smithem lub Corneliusem Vanderbiltem. U upewnijcie się, że wzięliście wszystkie swoje rzeczy przed opuszczeniem pociągu. Życzymy przyjemnej dalszej podróży i powodzenia w nowym wyzwaniu.

 

Witamy w Platform X: Titans of Economy

 

Niesamowite, ale wymagające nowe opcje!

Zobacz, jakie opcje są dostępne w kolejnym Platform X: Titans of Economy:

 

 1. Gracze mogą teraz współpracować od samego startu świata gry, ponieważ stowarzyszenia zaczynają teraz z 25 slotami dla członków. Pojawił się też nowy, 4. slot na pracownika (do którego potrzebujesz siedziby głównej na poziomie 4), a do odblokowania pracowników potrzebne są tylko 4 poziomy siedziby głównej. Dodatkowo dostosowano poziomy prestiżu i inwestycji, aby wesprzeć rozwój kolejnych poziomów.
 2. Pociągi są teraz szybsze, ponieważ długość kafelków została zmniejszona. Oznacza to, że podróżowanie na większe odległości w celu uniknięcia długich czasów oczekiwania bliżej domu może się teraz opłacić.. We wszystkich pociągach została zmniejszona siła pociągowa, z wyjątkiem Polluxa i lokomotywy kariery, w celu zrównoważenia większych prędkości, co oznacza, że obie lokomotywy stają się jeszcze bardziej przydatne.
 1. Za rozbudowę centrum handlowego na stacji trzeba zapłacić Złotem, ale teraz można z niego odbierać Złoto.
 2. Zwiększono bonusy od niektórych pracowników. Pełną listę pracowników można znaleźć tutaj. [insert full list link]
 3. Aukcja pracowników będą się odbywać częściej, co 60 zamiast 120 minut.
 4. Z wygranie finału gry miastem domowym otrzymacie teraz 50 000 punktów prestiżu (wcześniej było to 10 000). Obejmuje to 45 000 prestiżu za zwycięstwo i 5000 prestiżu za połączenie z miastem.
 5. Zwiększyliśmy bonus z licencji (z 10% do 20%) oraz maksymalne obciążenie w przedsiębiorstwach (300% do 500%). Dzięki temu licencje są bardziej opłacalne, czas oczekiwania wydłuża się w ekstremalnych sytuacjach, takich jak finał i daje przedsiębiorstwom możliwość znacznie szybszego rozwoju.
 6. Liczba licencji dostępnych na pojedynczej aukcji została podwojona, dzięki czemu więcej graczy może mieć licencje i korzystać z ulepszonych bonusów.
 7. Limit konta w banku został zwiększony na niższych poziomach, ułatwiając nowym graczom rozgrywkę.
 8. Zmniejszyliśmy poziom zapasów po wzroście poziomu miasta z 33% do 0%. W ten sposób gracze zarobią więcej pieniędzy po rozwoju miasta, a samo zwiększanie poziomów stanie się większym wyzwaniem.
 9. Prestiż zdobywany w konkursach został zwiększony o 50%, co sprawia, że konkursy mają znacznie większe znaczenie dla miejsca w ogólnym rankingu.

 

Nie możemy się doczekać, aby zaprosić Was przez portal do świata nowych i ekscytujących wyzwań, które czekają na odkrycie!

Dostęp do najnowszych opcji w światach gry Platform X uzyskacie od 16 czerwca 2021 r. o godzinie 14:00 CEST. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o tym, kiedy rozpoczną się regionalne światy gry:

 

 

Titans of Economy: Krzyżówka dla społeczności

W ramach wydarzenia Platform X: Titans of Economy zorganizujemy również konkurs dla społeczności.
Rozwiążcie krzyżówkę podaną na naszym forum  lub na Discordzie i sprawdźcie  swoją wiedzę na temat wszystkich nowych opcji Platform X: Titans of Economy.

Szczegóły:

Start: 17 czerwca 2021 14:00 CEST
Zakończenie: 17 lipca 2021 14:00 CEST

Nagrody:

 1. miejsce – 250 Złota + 15 losów na loterię – Dla pierwszego, który opublikuje krzyżówkę
 2. miejsce – 150 Złota + 10 losów na loterię – Wybrane losowo
 3. miejsce – 50 Złota + 5 losów na loterię – Wybrane losowo

 

Wypełnione krzyżówki prześlijcie za pośrednictwem forum lub Discord przed datą zakończenia.

 

Mamy nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani jak my Platform X: Titans of Economy i nie możemy się doczekać waszych opinii na temat nowych opcji.

Czy przejedziecie na drugą stronę portalu i zostaniecie kolejnymi Tytanami Gospodarczymi?

Do zobaczenia na miejscu!