Letnie wydarzenie: Trip Across The Nations

 

Nareszcie nadeszło lato.

Do niedawna drzemiące zielonkawe drzewa kołyszą się teraz w oddali, gdy chłodna bryza przepływa przez Twój dom, orzeźwiając Cię wczesnym rankiem. Z ekscytacją wyglądasz przez okno. Kolejny piękny dzień pełen możliwości i wyborów.

Niezależnie od tego, czy wakacje upłynęły na podróżach za granicą, czy na lokalnym wypoczynku, nie miało to znaczenia, o ile zwykłe procedury bezpieczeństwa nie były Ci obce. Następnie, z ostatnim głębokim wdechem świeżego powietrza, przechodzisz od okna do swojego kalendarza z pociągami, zakreślając czerwonym długopisem kolejną datę.

Twoja ekscytująca podróż właśnie ma się rozpocząć.

 

Drodzy gracze,

Z przyjemnością ogłaszamy Rail Nation – Trip Across The Nations; nowe ekscytujące wydarzenie pełne nagród do wykorzystania w grze, zdobywanych przez wspólną pracę całej społeczności. Więc dokąd się wybieracie?

 

Jak to działa

 Od 23 lipca, 14:00 CEST do 13 sierpnia, 14:00 CEST, zobaczysz mapę z kamieniami milowymi z różnymi kultowymi miejscami turystycznymi. Każda atrakcja reprezentuje region społeczności i zostanie odblokowana, gdy każda społeczność wykona wymagane zadania w wyznaczonym terminie. Będzie to miało miejsce raz w tygodniu, przez 3 tygodnie. Aby rozpocząć, znajdźcie zadania na regionalnym Discordzie lub forum.

Aby wykonać zadania i zdobyć nagrody, misicie współpracować ze swoim regionem robiąc postępy i osiągać różne kamienie milowe. Gdy region wykona swoje zadania, mapa kamieni milowych zostanie zaktualizowana. Jeśli wszystkie społeczności regionalne wykonają swoje zadania przed upływem terminu, nagrody zostaną odblokowane dla wszystkich! Dalsze szczegóły dotyczące terminów, terminów wykonania zadań i nagród znajdują się poniżej.

W trakcie tego wydarzenia zostanie wybrany Konduktor społeczności miesiąca lipca, w oparciu o największy wkład. Ponieważ jest to wydarzenie społecznościowe, gracze mogą rywalizować i wspierać wiele regionów, jeśli maja ochotę!

 

Nagrody

 Oto, co będziecie mogli zdobyć jako społeczność, co tydzień przez trzy tygodnie, jeśli wszystkie zadania dla regionów zostaną ukończone!

1. tydzień: Odblokowanie kodu bonusowego – Termin – 30 lipca

 • 24 godziny konta Plus
 • 3 bony na tory
 • 3 losy na loterię

2. tydzień: Odblokowanie kodu bonusowego – Termin – 6 sierpnia

 • 48 godziny konta Plus
 • 3 bony na lokomotywę
 • 3 losy na loterię
 • 1 ulepszenie bonusowej lokomotywy

3. tydzień: Odblokowanie kodu bonusowego – Termin 13 sierpnia

 • 72 godziny konta Plus
 • 5 losów na loterię
 • 3 bony na lokomotywę
 • 3 bony na wagony
 • 1 ulepszenie bonusowej lokomotywy

 

Wysyłajcie nam pocztówki!

W 2017 roku poprosiliśmy Was o przesłanie nam pocztówek z całego świata i otrzymaliśmy ich niewiarygodną ilość, z których powstał jeden z naszych ulubionych filmów (Rail Nation – Postcards). Zatem mając na uwadze te wszystkie podróże, które będą waszym udziałem, powracamy do tego, ale z małym wyjątkiem. Jak zawsze, uważajcie na siebie podczas podróży.

Nie możesz podróżować lub po prostu wolisz lokalny wypoczynek? Nie ma problemu! Możesz wysłać nam pocztówkę z miejsca zamieszkania lub zaprojektować własną pocztówkę cyfrową, korzystając z dostarczonego szablonu! Jeśli zdecydujesz się zaprojektować własną pocztówkę, wyślij ją na adres e-mail przed rnpostcards@railnation.de terminem sierpniowego streamu (szczegóły zostaną ogłoszone).

Podczas nadchodzącej sierpniowego streamu na żywo Bruno, nasz projektant gry, wybierze 5 najlepszych pocztówek! Jego wybór numer 1 zostanie Konduktorem społeczności sierpnia! Pocztówki, które nie zostaną wybrane w trakcie transmisji, staną się częścią kolejnej z naszych uroczych prezentacji wideo. Gracze, którzy chcą wysłać pocztówki, powinni je zaadresować na poniższy adres.

 

Bruno – Game Designer
Bright Future GmbH
Gustav-Heinemann-Ufer 56
50968 Köln
Deutschland

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się to wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze pocztówki, a co ważniejsze, na zobaczenie dokąd będziecie podróżować w tym czasie.

 

Życzymy bezpiecznej dalszej podróży!

Wasz Zespół Rail Nation