Platform X: Titans of Economy – Runda 2

Drodzy gracze,

Mamy przyjemność potwierdzić, że rozpocznie się druga runda Platform X: Titans of Economy. Światy gry ponownie będą uruchamiane pomiędzy 18 i 20 sierpnia.

Istotne zmiany

Po wnikliwym przeglądzie niechętnie podjęliśmy decyzję o usunięciu funkcji „Złoto z centrum handlowego”. Stało się jasne, że ta funkcja wymaga ponownego zbalansowania i nie funkcjonuje poprawnie w połączeniu z innymi funkcjami. Oznacza to, że w drugiej rundzie zostanie przywrócona standardowa mechanika centrum handlowego „Ulepsz za walutę”, zatem nie będzie można go już ulepszać za Złoto i nie będzie już generować dodatkowego złota.

Złoto zdobyte w centrum handlowym w pierwszej rundzie pozostanie, a gracze mogą je przenosić zgodnie z normalnym procesem transferu złota.

Dodatkowo, z racji tego, że w drugiej rundzie często jest mniej graczy, to nie mogliby oni doświadczyć wszystkiego, co zostało zaplanowane dla Platformy X. Zatem, aby gra była atrakcyjniejsza, zmniejszymy liczbę serwerów w drugiej rundzie z sześciu do trzech. W wyniku tego pakiet startowy i wstępna rejestracja nie będą dostępne podczas finału na żadnym serwerze Platform X.
Pozostaną następujące serwery:

COMM-401 „Rosen” – Międzynarodowy
DE-401 „Schrödinger” – Niemiecki
RU-401 „Хокинг” – Rosyjski

Jeśli graliście pierwszą rundę na serwerze, który nie zostanie ponownie uruchomiony w drugiej rundzie, zalecamy dołączenie do serwera „Schrödinger” dla graczy z Niemiec lub do międzynarodowego serwera „Rosen”.

Funkcje

Funkcje dostępne w następnej Platformie X: Titans of Economy – Runda 2:

  1. Gracze mogą teraz współpracować od samego startu świata gry, ponieważ stowarzyszenia zaczynają z 25 slotami dla członków. Pojawił się też nowy, 4. slot na pracownika (wymaga siedziby głównej na poziomie 4), a do odblokowania pracowników potrzebna jest tylko siedziba główna na czwartym poziomie. Dodatkowo dostosowano poziomy prestiżu i inwestycji, aby wesprzeć rozwój kolejnych poziomów.
  2. Pociągi są teraz szybsze, ponieważ długość kafelków została zmniejszona. Oznacza to, że może się teraz opłacić podróżowanie na większe odległości w celu uniknięcia długich czasów oczekiwania bliżej domu. We wszystkich pociągach została zmniejszona siła pociągowa, z wyjątkiem Polluxa i lokomotywy kariery, w celu zrównoważenia większych prędkości. To oznacza, że obie lokomotywy stają się jeszcze bardziej przydatne.
  3. Zwiększono bonus od niektórych pracowników. Kompletną listę pracowników znajdziecie tutaj.
  4. Aukcja pracowników będą się odbywać częściej, co 60 zamiast 120 minut.
  5. Z wygranie finału gry miastem domowym gracze otrzymają teraz 50 000 punktów prestiżu (wcześniej było to 10 000). Obejmuje to 45 000 prestiżu za zwycięstwo i 5000 prestiżu za połączenie z miastem.
  6. Zwiększyliśmy bonus z licencji (z 10% do 20%) oraz maksymalne obciążenie w przedsiębiorstwach (300% do 500%). Dzięki temu licencje są bardziej opłacalne, czas oczekiwania wydłuża się w ekstremalnych sytuacjach, takich jak finał i daje przedsiębiorstwom możliwość znacznie szybszego rozwoju.
  7. Liczba licencji dostępnych na pojedynczej aukcji została podwojona, dzięki czemu więcej graczy może mieć licencje i korzystać z ulepszonych bonusów.
  8. Limit konta w banku został zwiększony na niższych poziomach, ułatwiając nowym graczom rozgrywkę.
  9. Zmniejszyliśmy poziom zapasów po wzroście poziomu miasta z 33% do 0%. W ten sposób gracze zarobią więcej pieniędzy po rozwoju miasta, a samo zwiększanie poziomów stanie się większym wyzwaniem.
  10. Prestiż zdobywany w konkursach został zwiększony o 50%, co sprawia, że konkursy mają znacznie większe znaczenie dla miejsca w ogólnym rankingu.

Przenoszenie Złota

Jak wspomniano powyżej, całe Złoto zdobyte w pierwszej rundzie Platform X: Titans of Economy będzie można zachować i przenieść zgodnie z zasadami transferu Złota.

Serwery, które nie będą miały wznowionej drugiej rundy, będą traktowane jako „okolicznościowe jednorundowe”. Oznacza to, że wasze Złoto z pierwszej rundy zostanie przesłane i będzie dostępne do przeniesienia na dowolny inny serwer w tym samym regionie. Na przykład: gracze z DE-402 mogą przenieść złoto na DE-401. W przypadku serwerów COM możecie przenieść swoje Złoto na międzynarodowy serwer COMM-401.

Nie musicie przenosić swojego Złota na inny serwer okolicznościowy, a zamiast tego możecie przenieść je do dowolnego świata gry – to zależy od was.

Pamiętajcie, że Złoto będzie dostępne do transferu dopiero po kilku dniach od zakończenia finału, więc uwzględnijcie to w swoich planach transferu Złota z wyprzedzeniem.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj cały przebieg tutaj.

 

Start serwerów

Serwery drugiej rundy wystartują w następującej kolejności:

18 sierpnia: COMM-401 „Rosen” – Międzynarodowy
19 sierpnia: DE-401 „Schrödinger” – Niemiecki
20 sierpnia: RU-401 „Хокинг” – Rosyjski

 

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie kolejna runda Platform X: Titans of Economy!

Do zobaczenia po drugiej stronie portalu,

Wasz Zespół Rail Nation