Miesiąc kolejowy wtacza się do Rail Nation!

Promień ciepłego porannego słońca dotyka Twojej twarzy, to wspaniały początek tego jasnego i pięknego dnia. Bierzesz głęboki wdech. W powietrzu unosi się świeży, letni zapach i czekają na Ciebie niezliczone, niekończące się przygody. ― To jest ten dzień! ― myślisz podekscytowany, przekreślając datę w kalendarzu z pociągami.

Miesiąc Kolejowy Rail Nation w końcu nadszedł.

Łap swoją czapkę konduktorską i bagaż podręczny torbę podróżną i przygotuj bilety! Coś ekscytującego przybywa do świata Rail Nation. Czerpiąc inspirację z amerykańskiego National Train Day, święta zapoczątkowanego przez Amtrak w 2008 roku, stworzyliśmy nasz własny Miesiąc Kolejowy Rail Nation ― miesiąc wypakowany wspaniałymi promocjami, nowościami i nie tylko. ― Bileciki do kontroli! Teraz, gdy bilety zostały skasowane, omówmy niektóre z tych ekscytujących funkcji, dobrze?


Sześć słynnych lokomotyw za darmo

Już teraz dajemy Ci sześć serii produkcyjnych słynnych lokomotyw , a każda z innej ery, do odblokowania za darmo! Jak wiesz, każda seria produkcyjna zazwyczaj kosztuje 75 Złota, zatem zaoszczędzisz 450 Złota Użyj kodu RN-Train-Month (wielkość liter ma znaczenie) pomiędzy 17 maja 2021 r., a 31 maja 2021 r., a otrzymasz możliwość odblokowania takich klasyków, jak Pruski P8. Gdyby zapytać większość maszynistów starych lokomotyw parowych o jeden z ich ulubionych parowozów, z reguły usłyszelibyśmy o Pruskim P8 przez wzgląd na jego niezawodność, długą żywotność i łatwość konserwacji.


Globalna aktualizacja funkcji: Prestiż dla dostaw do przedsiębiorstw

W trakcie Miesiąca Kolejowego Rail Nation przywracamy również jedną z najbardziej pożądanych przez społeczność funkcji, znaną z  Platform X: Working Class Heroes. Począwszy od środy, 19 maja 2021 r., wszyscy gracze, którzy dostarczyli wymagane towary do przedsiębiorstw, otrzymają prestiż, w chwili zwiększenia poziomu. Jeśli nudzi Cię już rozwijanie miast, wykaż się sprytem i zbieraj tysiące punktów prestiżu, dostarczając towary do przedsiębiorstw. Aktualizacja będzie dotyczyć wyłącznie restartowanych serwerów. Zmiany te nie wejdą w życie na trwających rundach gry.


Pakiet Miesiąca Kolejowego

Na koniec mamy dla Ciebie nieprawdopodobne zniżki i promocje na nasz Pakiet Miesiąca Kolejowego, których nie możesz przeoczyć. Od 21 maja 2021 r., 14:00 (CEST), do 31 maja 2021 r., 23:59 (CEST) będziesz mieć okazję by skorzystać z tych niesamowitych ofert, w których oszczędności mogą dochodzić do 61%! Korzystaj, póki możesz!

Życzymy Ci odprężającej podróży przez cały Miesiąc Kolejowy Rail Nation.