Potrzebujemy Twojej opinii o podziale laboratorium!

Szanowni gracze,

Być może zastanawialiście się, co stało się z pomysłami na nowe funkcje, które niedawno zebraliśmy. Waszą ulubioną funkcją okazało się podzielenie laboratorium. Krótkie przypomnienie: pomysł polegał na możliwości decydowania, czy przyspieszyć generowanie punktów badań czy zwiększać maksymalny limit punktów badań, jakie można mieć. Opcje możliwości mają swoje wady i zalety i taka opcja pozwala dostosować stację kolejową do swojego indywidualnego stylu gry.

Od kiedy ten pomysł się pojawił, pracowaliśmy nad metodą wprowadzenia go i przygotowaliśmy dwie opcje. Chcemy poznać Wasze opinie na ich temat.

Od tej decyzji zależy wygląd interfejsu podzielonego laboratorium, wpłynie ona także w pewnym stopniu na to, jak ten budynek działa.

Opcja A: rozwiązanie z dwoma przyciskami

W tej opcji w grze byłyby widoczne dwa budynki, ale tylko jeden obszar, na który można kliknąć, aby otworzyć laboratorium i ustalić, co się chcę tam ulepszyć. Mogłoby to wyglądać tak:

Drugi budynek na tym obrazku to na razie tylko grafika zastępcza.

Opcja B: rozwiązanie z dwoma budynkami

Ta alternatywa oznacza dwa budynki, po kliknięciu na każdy z nich otwierałoby się osobne menu. To nieco zmieniłoby mechanikę tej funkcji, dwa rozdzielone budynki mogłyby być ulepszane w tym samym czasie, jeśli gracz by tego chciał. W grze mogłoby to wyglądać tak:

Dajcie nam znać TUTAJ NA FORUM, którą opcję wolicie… oraz dlaczego! Z przyjemnością wprowadzimy tę funkcję wspólnie z Wami i z niecierpliwością czekamy na ostateczny rezultat. Oczywiście będziemy Was informować o postępujących pracach nad tym elementem gry i mamy nadzieję, że już wkrótce wszyscy będziemy mogli cieszyć się tą funkcją na naszych stacjach kolejowych!

 

Pełną parą naprzód!
Wasz Zespół Rail Nation