Czas pionierów – przegląd nowych statystyk wszystkich lokomotyw

Ta nowa aktualizacja wprowadza do Rail Nation wielkie zmiany.

Poza sześcioma nowymi pociągami pasażerskimi i zmienionymi drzewkami badań, zmienią się wszystkie znane statystyki lokomotyw. Nowe statystyki lokomotyw charakteryzują się lepszą równowagą. Nowe kategorie oznaczają, że każda lokomotywa jest przydatna w określonej sytuacji w grze.

Przyzwyczajenie się do tych nowych statystyk to wielkie wyzwanie dla wszystkich graczy. Minęły czasy, gdy ścieżka badań do Sokoła i Rysia była zawsze taka sama. Trzeba odnaleźć nowe drogi do zwycięstwa.

Aby dać Wam szansę na przygotowanie się i osiągnięcie mistrzostwa w Rail Nation, przedstawiamy informacje o tym, jak zmienią się statystyki lokomotyw.

 

Jak czytać tabele:

Liczby zawsze pokazują minimalne wartości, bez ulepszeń oraz maksymalne wartości z wszystkimi ulepszeniami dostępnymi dla lokomotywy do teraz (stare) i odpowiednie wartości w przyszłości (nowe). Dodatkowo pod nazwą każdej lokomotywy podano kategorię (sprinter, krótkodystansowiec itd.).

Liczba po lewej wskazuje minimalną wartość bez ulepszeń, a po prawej maksymalną po zainstalowaniu wszystkich ulepszeń.

 

Aktualizacja zostanie wydana wkrótce. Oczywiście statystyki lokomotyw nie zmienią się w trakcie rundy gry. Zmiany obejmą tylko nowe serwery. Wkrótce damy Wam znać, kiedy uruchomiony zostanie pierwszy serwer z nowymi statystykami.

 

Liczymy na to, że poniższe tabele będą dla Was przydatne!