Teraz Wasza kolej!

Szanowni gracze,

Teraz Wasza kolej! Chcemy, żebyście powiedzieli nam, jakich elementów gry mocno Wam brakuje lub jakie funkcje zawsze chcieliście zobaczyć w grze. To nie będzie po prostu kolejna zwykła ankieta!

Przeanalizujemy pomysły zgłoszone we wszystkich językach, następnie wybierzemy pięć propozycji i poprosimy wszystkich graczy Rail Nation o głosowanie na nie. Najpopularniejsza funkcja zacznie być przygotowywana od razu po zakończeniu ankiety. To, kiedy można będzie spodziewać się jej w grze, zależeć będzie od tego, ile pracy będzie wymagała.

Jak mogę zgłosić mój pomysł?

Do 22.04.2018 zamieście tutaj swoje posty, wykorzystując wzór opisany poniżej i opowiedzcie nam, jaką funkcję chcielibyście zobaczyć w grze. Prosimy, podajcie nam przy tym szkic opisu nowej funkcji. Nie oznacza to, że musicie opisać funkcję z wszystkimi szczegółowymi wzorami matematycznymi, ale podajcie nam trochę szczegółów. Możecie wykorzystać jako podstawę ten przykład:

Tytuł: Pracownik obniżający cenę wagonów.

Scenariusz: wszystkie

Opis:
– Pracownik obniżający cenę wagonów o 25%
– Przydatny szczególnie w późniejszych erach i tuż przed rozgrywką finałową
– Sugerowane imię i nazwisko: Paul Camille von Denis (czołowy inżynier kolejowy z XVIII wieku)

Obrazek (opcjonalnie): Tutaj można dołączyć szkice, rysunki itp.

Prosimy, trzymajcie się tego wzoru z 3-4 punktami na liście. Przy analizowaniu pomysłów będziemy brali pod uwagę tylko te, które będą miały strukturę z tego wzoru.

 

O czym jeszcze warto pamiętać?

Zachęcamy Was do zgłaszania dobrze przemyślanych pomysłów, które naprawdę są dla Was ważne. Z tego powodu ograniczamy zgłoszenia do jednego pomysłu na gracza.

Wszystkie propozycje zostaną przekazane do twórców gry i przeanalizowane. Zastrzegamy możliwość edytowania i łączenia pomysłów. Zatem nawet, jeśli Wasz pomysł nie trafi pod głosowanie, Wasza praca nie będzie stracona.

Wiemy, że część z Was wolałaby, abyśmy się skupili zamiast tego na łataniu błędów. Chcemy Was zapewnić, że w trakcie prac nad nowymi funkcjami w grze nie ignorujemy istniejących błędów. Rail Nation prosperuje dzięki nieustannemu rozwojowi gry, chcemy wciągnąć Was w ten proces i dać Wam szansę na wpłynięcie na dalsze prace nad grą! Z radością skontaktujemy się w sprawie ewentualnych dalszych prac koncepcyjnych z graczem, którego pomysł wygra!

Czekamy na wiele kreatywnych pomysłów!
Zespół Rail Nation