Aktualizacja 4.6.0 jest gotowa!

Witajcie kolejarze,

Aktualizacja 4.6.0 została już zainstalowana na pierwszych czterech serwerach. Zatem nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej jejzawartości, ponieważ składa się na nią wiele ekscytujących, nowych funkcji!

Łowcy pociągów

Są gotowi godzinami wyczekiwać na okazję do zrobienia idealnego zdjęcia pociągu. Zawsze mają pod ręką gotowy do użycia aparat! Oczywiście mówimy o łowcach pociągów. Udało im się nawet dostać do gry.

25 różnych miłośników pociągów chce złapać w swoje obiektywy Wasze pociągi. Za zbieranie ich otrzymacie w nagrodę drobną sumę gotówki w grze. Jeśli uda Wam się zebrać cały album, czeka Was jeszcze większy bonus: Złoto, bony na lokomotywę, a może nawet lokomotywa bonusowa! Jeśli za pierwszym podejściem nie zdobędziecie lokomotywy bonusowej, możecie próbować dalej i zapełniać kolejne albumy.

Zawsze warto rozglądać się za łowcami pociągów. Niektórzy są powszechni, inni pojawiają się rzadko i są mocno wyczekiwani! W połączeniu z tą nową funkcją wprowadzamy odpowiednie medale, osiągnięcia i rekordy w grze.

Wyśrodkowane okno

Jakiś czas temu ogłosiliśmy planowane nadejście tej funkcji, teraz spełniamy te zapowiedzi! Do gry powracają wyśrodkowane okna, które zastąpią menu wyświetlane po lewej stronie ekranu. Powtórzmy, poprawiliśmy na Wasze życzenie jeden z najczęściej krytykowanych elementów interfejsu nowego klienta!

Oczywiście okna nie zostały po prostu skopiowane z klienta klasycznego; zamiast tego wykorzystaliśmy okazję, aby je uporządkować i ułatwić ich używanie! Teraz wszystkie najważniejsze informacje i funkcje dostępne są na pierwszy rzut oka.

W aktualizacji 4.6.0 wprowadzamy pierwsze pięć wyśrodkowanych okien:

  • Informacje o mieście z powiązanymi elementami, takimi jak pasażerowie i burmistrzowie
  • Informacje o metropolii
  • Informacje o przedsiębiorstwie
  • Magazyny i porty
  • Atrakcje

Ale to do dopiero początek! W następnych aktualizacjach planujemy kolejne wyśrodkowane okna.

Dynamiczna minimapa

Część graczy prosiła o tę zmianę, pomysł spodobał nam się tak bardzo, że z radością dodaliśmy to do tej aktualizacji: minimapa jest teraz dynamicznym widżetem. Oznacza to, że od teraz można ją przesuwać w dowolne miejsce na ekranie oraz zmieniać jej rozmiar.

Pracownicy

Aktualizacja 4.6.0 wprowadza też nowych pracowników z różnych społeczeństw. W pierwszej i drugiej erze wśród tych pracowników jest Paul Camille Denis, jeden z czołowych inżynierów kolejnictwa w XVIII wieku. Warto wypatrywać go na aukcjach i sporo zainwestować, bo z jego wsparciem zyskacie bonifikatę 25% przy kupnie wszystkich wagonów!

Jak podoba Wam się zawartość aktualizacji 4.6.0? Dajcie znać w komentarzach.

Udanych podróży koleją,
Zespół Rail Nation