Rail Nation – Origin Journey x2in

Drodzy gracze,

Wakacje. Wiemy z pierwszej ręki, jak bardzo mogą być stresujące. Niekończące się planowania, poszukiwania absorbują czas jeszcze przed rozpoczęciem podróży, nie mówiąc już o potencjalnych odwołaniach w ostatniej chwili!

A co jeśli powiemy Wam, że zajęliśmy się tym wszystkim za Was? Cały stres i niepewność – zniknęły. A co, jeśli czeka na Was idealna, bezstresowa i relaksująca podróż pociągiem, a wszystko to możliwe w domowym zaciszu? Bez presji, bez opóźnień, bezpiecznie, a my to wszystko gwarantujemy.

To właśnie dla Was mamy. Więc na co czekacie? Pakujcie wygodne ciuchy – Wasza przygoda z Origin Journey zaraz się zacznie.

Czym jest Origin Journey?

Dla tych, dla których to pierwszy kontakt z Origin Journey, przedstawimy przegląd niektórych wyjątkowych funkcji i atrakcji, których doświadczą podczas swojej podróży.

Cały scenariusz jest oparty na miejscach w których powstawało Rail Nation, niemieckojęzycznych regionach „DACH”.

Rozgrywa się na mapie z Classica, na której znajdują się przepiękne widoki 50 atrakcji oraz 50 miast z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Odkryjecie także lokalną kulturę dzięki 11 nowym towarom (zastępującym niektóre towary z Classica) i nowym łańcuchom dostaw. W czasie poznawania tej kultury, będziecie mieli również okazję poznać niektóre lokalne postacie, które pojawią się jako nowi pracownicy związani z nowymi towarami.

Nadchodząca wersja Origin Journey ma dodatkowy myk, jakim jest prędkość x2, co oznacza, że możecie szybciej poznawać i odkrywać wspaniałe widoki regionu DACH, ale oznacza to również, że musicie pracować szybciej w krótszym czasie. Konkretnie 1 tydzień na erę + finał. Aby w pełni cieszyć się tą ekscytującą wycieczką po świecie gry Origin Journey, bzyskacie też dostęp do bardzo przydatnego narzędzia. Codzienny bonus mocy daje dostęp do wyjątkowych 24-godzinnych bonusów, które uprzyjemnią Ci rozgrywkę na krótki czas. Nie spodobał się otrzymany bonus? Nie ma dramatu, po prostu zmieńcie go za niewielką ilość Złota. Uważajcie jednak, bo im więcej zmieniacie, tym więcej Złota będzie to kosztować.

Odbędzie się tylko jedna runda Origin Journey x2, więc nie przegapcie swojej szansy na zarezerwowanie miejsca i rozpoczęcie przygody.

 

 

 

 

Start serwerów

Sprawdźcie swoją gotowość do wyruszenia w podróż po światach gry Origin Journey, zapoznając się z poniższymi tablicami odjazdów dla wybranego regionu:

Nie przegapcie godziny odjazdu, zaznaczcie datę w kalendarzu i zaplanujcie swoją relaksującą podróż już teraz!

Chcecie jak najlepiej wykorzystać swoją podróż? Może skorzystacie z usług naszej przewodniczki?

Dołączcie się do naszej cudownej konduktorki Łucji miedzy 6 a 16 do wirtualnej wycieczki krajoznawczej za pośrednictwem naszego konta na Twitterze . Podczas wycieczki, Lucy będzie przekazywać wskazówki i zostawiać pamiątki ze światów gry Origin Journey w 10 lokalizacjach, które możecie znaleźć i zrobić zrzut ekranu.

Każdego dnia będzie ona odwiedzać nowe miejsce i zostawiać nową pamiątkę, którą musicie zebrać (robiąc zrzut ekranu) i przesłać w ramach konkursu na platformie Gleam. Za każdym razem, gdy wskażecie lokalizację pamiątki i zrobicie jej zrzut ekranu, zostaniecie uwzględnieni w konkursie. Zatem, im więcej zgłoszeń prześlecie, tym większe prawdopodobieństwo, że wygracie!

Nie macie dostępu do Twittera? Nie martwcie się, nadal możecie czerpać z tej wycieczki dołączając na nasz serwer Discorda i odwiedźcie kanał #Social-Media .

Wszystkie przesłane pliki przed 16 października do godziny 14:00 (CEST) wezmą udział w losowaniu jednej z następujących nagród:

Nagrody

  1. – kaczuszka, kubek, zestaw przypinek i koszulka Rail Nation + fanty w grze: 500 Złota, 10 lodów na loterii, 10 bonów na lokomotywę, 10 bonów na tory, 10 bonów na wagony, 10 bonów na natychmiastową odbudowę
  2. – pakiet fantów w grze: 300 Złota, 10 losów na loterię, 10 bonów na lokomotywę, 10 bonów na wagony
  3. – pakiet fantów w grze: 300 Złota, 10 losów na loterię, 5 bonów na lokomotywę, 5 bonów na wagony

BONUS: Gdy 500 uczestników prześle odpowiedzi za pośrednictwem linku Gleama, zostanie odblokowany kod bonusowy dla całej społeczności!

Zasady:

  1. Decydując się na udział w konkursie na Gleam, wyrażacie zgodę na gromadzenie i wykorzystywanie Waszych danych osobowych (takich jak imię i nazwisko, dane do wysyłki i rozmiar koszuli) wyłącznie w celu dostarczenia nagrody, w przypadku , gdy zostaniecie wybrani jako zwycięzca z pierwszego miejsca.
  2. Decydując się na udział w konkursie na Gleam, wyrażacie zgodę na kontakt ze strony zespołu Rail Nation.
  3. Odpowiedzi można przesyłać w dowolnym z następujących języków: angielskim, holenderskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, czeskim, włoskim, polskim. Możecie dokonywać zgłoszenia tylko w jednym regionie. Zgłoszenie w wielu regionach spowoduje dyskwalifikację.
  4. Tylko dwa wpisy dziennie na osobę (zrzut ekranu i tekst) są dozwolone.
  5. Zrzut ekranu nie powinien być większy niż 150 MB.

 

Użyteczne linki

Twitter

Gleam

Discord

 

 

Najczęstsze pytania kontrolne przed podróżą

Gdzie i jak mogę przenieść moje Złoto? – Całe Złoto z poprzedniej rundy Origin Journey będzie automatycznie dostępne do przeniesienia do nowych światów gry Origin Journey x2 z tego samego regionu. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj artykuł: „Jak przekazywać Złoto w Rail Nation.”

W jakim regionie świata gry powinienem grać? – Jeśli istnieje świat gry dla Twojego regionu (np. DE lub RU itp.), powinieneś dołączyć do jednego z tych światów gry. Jeśli nie, powinno się dołączyć do międzynarodowego świata gry

Czy będą jakieś kody bonusowe? – Tak, jeśli 500 osób weźmie udział w wydarzeniu społecznościowym, zostanie odblokowany globalny kod bonusowy, a kto wie, może być ich nawet więcej! 😊 Obserwuj nas na platformach komunikacyjnych, aby uzyskać więcej informacji (Discord, Facebook i Twitter).