Wkrótce pojawią się nowe poziomy osiągnięć!

Zaktualizuj się 21.10.2021

Drodzy gracze,

Jak pewnie zauważyliście, ostatnio dodaliśmy kilka nowych ulepszeń do lokomotywy kariery. To dopiero pierwszy krok na dłuższej drodze. Chcemy, byście wszyscy mogli regularnie robić postępy w swojej karierze i zdobyć niektóre z ulepszeń, których może Wam jeszcze brakować.

Wielu z Was, którzy są z nami od dłuższego czasu, zdążyło już wymaksować sporo osiągnięć, ale jak dotąd nie ma ani jednego gracza, który zebrałby je wszystkie. Zauważyliśmy, że pozostałe osiągnięcia są często niemal niemożliwe do zdobycia, ponieważ są niesamowicie trudne lub wymagają gry w sposób lub na scenariuszu, który niespecjalnie się wam podoba.

Dlatego przejrzeliśmy wszystkie istniejące osiągnięcia, wybraliśmy 24 z nich i dodaliśmy do każdego 5 dodatkowych poziomów. Zadbaliśmy o to, aby nasza selekcja była dokładna i zrównoważona. Wiele z nich jest nadal trudno osiągnąć, ale w zależności od stylu gry, każdy znajdzie coś dla siebie – nawet ten jedyny gracz, któremu udało się zebrać ponad 100 000 medali.

Pełną listę zaktualizowanych osiągnięć znajdziecie TUTAJ.

Pamiętajcie, że wymagania dla poziomów 11-15 tych osiągnięć są w wielu przypadkach znacznie trudniejsze niż w przypadku poprzednich 10 poziomów, a różnice między tymi poziomami są znacznie większe. To dlatego, że te poziomy dotyczą głównie graczy, którzy są z nami od dłuższego czasu. Jak wspomnieliśmy, wielu z Was osiągnęło już imponujące postępy w niektórych kategoriach.
Jednocześnie chcemy, żeby nowe rangi nie zostały od razu zaliczone, więc stawiamy wymagania wystarczająco wysokie, aby tego uniknąć. Niemniej jednak możecie zauważyć, że spełniliście już wymagania dla niektórych (ale nie wszystkich) nowych poziomów. Zrobiliśmy to celowo i ustawiliśmy wiele wymagań dla poziomów od 11 do 13 (i w rzadkich przypadkach 14) na wartości, które niektórzy z was już osiągnęli. Tam, gdzie tak było, natychmiast zaliczycie te osiągnięcia!

Cieszcie się darmowymi punktami kariery, bo zasłużyliście na nie!