Rail Nation Masters 3

Największa rywalizacja tego roku

Nadszedł czas – rozpoczyna się trzecia runda Masters! Zagrajcie w tym turnieju przeciwko graczom z całego świata w walce o zwycięstwo, prestiż i nagrody! Pokażcie na co Was stać – jako samotne wilki lub w swoich stowarzyszeniach. Czekają nagrody zawierające osiągnięcia, Złoto, chwała i nie tylko.

 

Podobnie jak w zeszłym roku, ponownie odbędą się dwa oddzielne turnieje: Allstars dla doświadczonych graczy z dwiema lub więcej gwiazdkami oraz Rising Stars dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić zaciętej rywalizacji.

Oto krótki przegląd najważniejszych faktów:

 • Rising Stars to pojedynczy świat gry z limitem 3500 graczy. Ta runda rozpocznie się 31 sierpnia.
 • Allstars podzielone jest na rundę kwalifikacyjną, która rozpocznie się 28 sierpnia oraz finał od 23 października.
 • Runda kwalifikacyjna do Allstars obejmuje 3 światy, z których każdy może pomieścić do 2500 graczy. W razie potrzeby zostanie otwarty czwarty lub piąty świat gry.
 • Do finału przejdzie 2500 najlepszych graczy ze światów kwalifikacji Allstars, czyli po 833 najlepszych graczy z każdego z trzech światów gry (2500 podzielonych przez liczbę otwartych światów gry).
 • Co więcej, zakwalifikują się również członkowie 10 NAJLEPSZYCH stowarzyszeń z każdego świata gry Allstars.
 • Wszystkie światy gry rozgrywane są w scenariuszu Classic z podwójną prędkością.
 • Rejestracja do świata gry jest możliwa 24 godziny przed rozpoczęciem rundy.
 • Światy gry są międzynarodowe, więc wszystkie języki są dostępne i dozwolone.

Cenne nagrody, w tym do 10 000 Złota i wyjątkowe osiągnięcia, czekają na zwycięzców w rankingach indywidualnych graczy i stowarzyszeń.

Wszystkie szczegóły, warunki uczestnictwa, informacje o nagrodach do zdobycia, FAQ, wyjaśnienia dotyczące rundy kwalifikacyjnej, daty i wiele więcej można znaleźć na stronie informacyjnej w Lobb.

Clash! powraca!

Wraz z Masters wraca również Clash! Niezależnie od tego, czy gracie na światach gry Masters czy nie, każdy może grać w Clash! Gdybyście nie wiedzieli o co chodzi: Clash! to mini gra w lobby. W Clash! staniecie twarzą w twarz z dwoma przeciwnikami na trójkątnej mapie. Nawigujcie od fabryki do fabryki, zbierajcie towary i niszczcie trasy swoich rywali. Kto pierwszy zbierze 10 towarów, wygrywa. Dokładne zasady można znaleźć w Clash! Co więcej, na początku możecie zapoznać się z rozgrywką w fazie treningowej. Faza treningowa rozpocznie się 27 sierpnia.
W przeciwieństwie do zeszłego roku, w tym roku w Clash! możecie również wygrać Złoto.

 

Wydarzenie społecznościowe: Polowanie na prestiż!

Niezależnie od tego, czy gracie w Allstars, czy Rising Stars – po zakończeniu finału w rankingu indywidualnym jest tylko jeden zwycięzca. Ale podobnie jak w zwykłych scenariuszach Rail Nation, w Masters jest więcej niż tylko ten jeden cel. W tym roku chcemy również nagrodzić tych z Was, których nie odstrasza ostra konkurencja i którzy wciąż dają z siebie wszystko.
Dlatego tegoroczna runda Masters ma dodatkowe wyzwanie, aby osiągnąć konkretne cele prestiżowe. Zarówno w finale Allstars, jak i Rising Stars, na każdym świecie gry są 3 cele z różnymi poziomami trudności i nagrodami.

W finale Allstars w rankingu indywidualnym należy osiągnąć przynajmniej następujące cele prestiżowe:

 • Średni: 300 000 prestiżu
 • Trudny: 400 000 prestiżu
 • Hardkorowy: 500 000 prestiżu

 

Ponieważ na świecie gry Rising Stars gra wielu mniej doświadczonych graczy, minimalne cele są nieco niższe:

 • Średni: 200 000 prestiżu
 • Trudny: 300 000 prestiżu
 • Hardkorowy: 400 000 prestiżu

Na obu światach możecie wygrać następujące nagrody:

 • Średni: osiągnięcie Bohater społeczności (brązowe)
 • Trudny: osiągnięcie Bohater społeczności (srebrne)
 • Hardkorowy: osiągnięcie Bohater społeczności (złote) + 20 dni konta Plus (możliwe do transferu na dowolny świat gry)

 

Żaden z tych celów nie jest trywialny, a wszystkie wymagają określonej aktywności i strategii. Ale są to również cele, które gracze często osiągali … nawet bez kupowania Złota lub nadmiernego korzystania z funkcji wideo!

To, czy zdecydujecie się podjąć to wyzwanie, zależy oczywiście od Was. Dla nas było ważne, aby ci z Was, którzy dają z siebie wszystko w Masters, otrzymali fajną dodatkową nagrodę i mieli cele inne niż indywidualne zwycięstwo.

Bawcie się dobrze przy polowaniu na prestiż! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was sukces na światach gry Masters!

Bez względu na to, czy jesteście zagorzałymi weteranami, czy nowicjuszami, Masters 3 ma do zaoferowania coś dla każdego. Każdy, kto szuka wyzwania, będzie tutaj w swoim żywiole – czy to na światach gry, czy w Clash! lub w pogoni za prestiżowymi celami.

Powodzenia!

Twój Zespół Rail Nation

12 thoughts on “Rail Nation Masters 3

 1. Hola Teodoro,

  de veras que lo siento, son leyes de dichos países que impiden la participación en ese tipo de concursos.

  Supongo que algo relacionado con hacienda e impuestos, la verdad que los asuntos legales a veces son complejos, pero el equipo legal ha estudiado mucho el caso para asegurarse de que pueden hacer y que no.

  Tristemente residentes en esos países no pueden participar por las leyes de dichos países.

  Saludos,
  el equipo de Rail Nation.

 2. Man kann sich einfach über die Serverliste im Browser dort anmelden, sofern man die 2 erforderlichen Sterne hat.

 3. Und wo und wie kann ich mich da nun anmelden ?? Irgendwie bekommt man genau darüber keine Infos

 4. Hi there, you can register from the lobby. Registering opened 24 hours before the start of Masters 3. Good luck!

 5. Hi, im playing on android and did not found where to register. Please help

 6. Great! Another Master Card round. Why not have the tournament on a Steam over Europe map. Then you could see who’s willing to commit fraud or a 3rd mortgage to buy hundreds of billions of coins to open special routes to connect all 50 cities within hours of game start. Don’t even pretend this is a skills challenge, we all see the pay to winner. If Travian needs cash that bad, show your skill and go pubic instead of fleecing your beloved players.

 7. Es wird wie immer das Masters Achievement geben und zusätzlich auch die Möglichkeit Community Hero Achievements zu sammeln, die auch Karrierepunkte bringen 🙂

 8. Me gustaría saber la exclusión de los premios a los jugadores de Irán, Italia y España, gracias

 9. Hallo,
  gibt es wieder Punkte für die Karrierelok? Wenn ja wieviele und wofür?
  Danke Gruß
  Hamburger Jung

 10. Please, can you tell us what is specifically the problem with the spanish law? What kind of prizes are we not allowed to receive and why?

 11. Absolutely, rush 26! Registration starts 24 hours before a server starts. Depending on how many stars you have, you can join Rising Stars or Qualification round for Allstars. This blog post offers a lot of information, and you will find more info from the Lobby. Good luck!

Dodaj komentarz