Fast Forward!

Drodzy gracze,

Z przyjemnością informujemy, że zbliża się trzecia runda Fast Forward – wydarzenia na poczwórnej prędkości!
Po niewiarygodnej popularności pierwszych dwóch rund oraz sporej liczbie próśb o powrót Fast Forward zdecydowaliśmy uruchomić go 29 i 31 lipca!
W tych dwóch terminach rozpoczną się następujące światy gry Fast Forward:

 

 

Ci z Was, którzy chcą wziąć udział w Masters w tym roku, niech się nie martwią! Fast Forward zakończy się na krótko przed rozpoczęciem tego wydarzenia.

Podczas pierwszych dwóch rund Fast Forward zauważyliśmy, że balans tylko częściowo jest dopasowany do tak dużej prędkości.
W rezultacie skorzystaliśmy z okazji, aby ulepszyć i dostosować niektóre obliczenia w Fast Forward.

  • Prestiż, jaki gracz otrzymuje za towary wymagane przez miasto, był zbyt duży. Dlatego zmniejszyliśmy prestiż z miasta o 12,5%.
  • Ostatnio w grze było za dużo pieniędzy, co zakłóciło cykl ekonomiczny. Aby zwiększyć deficyt pieniędzy jako zasobu, obniżyliśmy cenę podstawową za dostarczone towary o 12,5%. Dotyczy to dostaw do miast i do fabryk. Dochód z zebranych łowców pociągów jest zmniejszony o tę samą wartość.
  • W przypadku bonusu za logowanie, czas do mega bonusu został skrócony z 14 do 12 dni. Ponieważ jedna runda Fast Forward trwa 24 dni, wszyscy gracze będą mieli szansę na uzyskanie mega bonusu dwa razy.

Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić w trzeciej rundzie Fast Forward,

Wasz Zespół Rail Nation

Masters 3 Allstars rozpocznie się 28 sierpnia 2020 r. Aby wziąć udział w największej rywalizacji roku, potrzebujecie dwóch gwiazdek.
Nie macie jeszcze dwóch gwiazdek? Ukończcie rundę Fast Forward w top 100 a zdobędziecie przepustkę do Masters 3 Allstars.