Letnie Igrzyska Rail Nation

Drodzy gracze,

Ponieważ w tym roku odwołano wiele globalnych wydarzeń i zawodów sportowych, zastanawialiśmy się, jak możemy wypełnić tę lukę, aby zafundować dla wszystkich bezdotykowe wydarzenie. Odpowiedzią są:

Letnie Igrzyska Rail Nation

Letnie Igrzyska rozpoczną się 7 lipca i jeżeli grasz w Rail Nation, już jesteś ich uczestnikiem! Cóż, przynajmniej biernym. Jeśli naprawdę chcesz wygrać, niewątpliwie musisz zrobić coś więcej.
Do 28 lipca możesz rywalizować w pięciu różnych dyscyplinach z pozostałymi graczami z Twojego świata gry. Te dyscypliny to:

 

Sprint
Osiągnij najwyższy zysk z jednego transportu.

Bieg
Osiągnij pociągami najwyższy godzinowy zysk.

Maraton
Wykonaj jak najwięcej transportów. W tym przypadku transport wykonany lokomotywą wymagającą X-miejsc liczy się jako X transportów.

Wielobój
Odnieś sukces w jak największej liczbie konkursów. Sukces niekoniecznie oznacza, że musisz zająć pierwsze miejsce. Oznacza to po prostu, że musisz ukończyć zadanie konkursowe na czas tak często, jak to możliwe. Konkursy miast nie są wliczane.

Sztafeta
Pomóż stowarzyszeniu w zatrudnieniu jak największej liczby pracowników.

 

Nagroda

W każdej kategorii i na każdym świecie gry trójka najlepszych zdobędzie nagrody:

  1. Miejsce: Osiągnięcie Bohater społeczności (złote)
  2. Miejsce: Osiągnięcie Bohater społeczności (srebrne)
  3. Miejsce: Osiągnięcie Bohater społeczności (brązowe)

 

Zasady

  • Możesz uczestniczyć na dowolnym świecie gry i w dowolnej liczbie światów gry. Nagrodę możesz jednak odebrać tylko na jednym serwerze. Jeśli na wielu serwerach znajdziesz się na nagradzanych pozycjach, nagrody otrzymasz na serwerze, na którym masz prawo do największej liczby nagród (bez względu na rodzaj nagrody). Na pozostałych światach gry, rankingi nie będą Cię uwzględniać.
  • Możesz wygrać w wielu dyscyplinach na jednym świecie gry.
  • Jeśli świat gry zostanie wznowiony pomiędzy 7 a 28 lipca, do zabawy liczy się tylko druga runda, a nie poprzednia.
  • Nie musisz się zapisywać na to wydarzenie.
  • Letnie Igrzyska zakończą się 28 lipca o 14:00. O tej porze zostanie zmierzony Twój finalny wynik. Ze względów technicznych nie można całkowicie wykluczyć opóźnienia wynoszącego kilka sekund lub minut.
  • Jeśli Twój świat gry działał już przed rozpoczęciem Letnich Igrzysk, cokolwiek osiągniesz do ich rozpoczęcia, JEST UWZGLĘDNIANE w końcowym wyniku. Na przykład, jeśli wygrałeś już konkursy na tym świecie gry, będą one częścią finalnej liczby wygranych konkursów na koniec Igrzysk Letnich.

 

Twój Zespół Rail Nation