Origin Journey: Rozpocznij najwygodniejszą podróż w roku

Hej! Czy kiedykolwiek chciałeś odwiedzić serce Europy i zobaczyć piękne widoki rozpościerające się z okna wagonu, popijając zimny napój i relaksując się? Co powiesz na odebranie biletu na Origin Journey x2, podróż w Rail Nation przez Niemcy, Austrię i Szwajcarię, odkrywającą historyczne atrakcje, zapierające dech w piersiach krajobrazy i tętniące życiem lokalne społeczności?

Ten scenariusz o podwójnej prędkości (z rundami trwającymi około 6 tygodni) odbędzie się na 4 różnych serwerach w następujących terminach:

  • „Oktoberfest”, niemiecki serwer 19 lipca o 14:00 – dostępny w języku niemieckim i angielskim.
  • „Baltic Sea”, serwer Europy Wschodniej również 19 lipca o 14:00 – dostępny w języku angielskim, polskim, czeskim, ukraińskim i rumuńskim.
  • „Nordsee”, serwer w języku niemieckim i angielskim, startuje 22 lipca o 14:00.
  • „Matterhorn”, międzynarodowy serwer dostępny we wszystkich językach, startuje również 22 lipca o 14:00.

Origin Journey: 11 dedykowanych towarów do transportu i integracji, 50 malowniczych atrakcji wokół Twojej sieci kolejowej, 50 miast (40 niemieckich, 5 austriackich i 5 szwajcarskich) i prędkość x2 dla coraz większej rywalizacji!

Ale momencik, ponieważ chcemy, abyś dobrze się bawił, oferujemy specjalny darmowy bilet o wartości 9€ na bonusy w grze tylko na serwerach Origin Journey i przyznawany automatycznie po dołączeniu!

Nie przegap tej czystej zabawy! W późniejszych erach pojawi się dodatkowe wydarzenie w grze, aby zapewnić wystarczająco dużo wyzwań temu spokojnemu i relaksującemu doświadczeniu.

Tego lata podróżuj w zaciszu własnego domu! Zapomnij o długich, kosztownych i gorączkowych wyprawach na drugi koniec świata i dołącz do Origin Journey, tylko w Rail Nation.

https://bit.ly/3InAoYx