Origin Journey Prestige Race

 

Do wszystkich konduktorów i inżynierów, dumnych uczestników przygody Origin Journey, czy wasze lokomotywy są porządnie przygotowane? Czy Wasze lokomotywy są naoliwione, po serwisie i gotowe, aby wprawić miasta i przedsiębiorstwa w stan dzikiej furii dostaw? Jeśli odpowiedź brzmi tak, nie mówcie nic więcej i przeczytajcie następujące informacje:
Na wszystkich serwerach Origin Journey przeprowadzimy w 5 i 6 erze Wyścig o Prestiż. Gracz, który zdobędzie najwięcej prestiżu w tych dwóch erach, niezależnie od tego, jaki prestiż posiadał pod koniec czwartej ery, zdobędzie nagrodę.

Tylko prestiż zdobyty w tych dwóch erach będzie zliczany. Wszyscy zatem wystartują na takich samych warunkach.

Zwycięzca zdobędzie osiągnięcie Bohatera społeczności Złote oraz bon na 1200 Złota. Bon będzie ważny przez 4 tygodnie i można go jednorazowo zrealizować na dowolnym serwerze.

Niech wygra najlepszy!
Wasz Zespół Rail Nation

 

Zastrzeżenia:

  • To wyzwanie będzie trwało od 16 do 30 sierpnia na serwerach Origin Journey „EE303 Baltic Sea” i „DE304 Oktoberfest” oraz od 19 sierpnia do 2 września w serwerach „DE305 Nordsee” i „INT304 Matterhorn”.
  • Udział jest bezpłatny
  • Zwycięzcy otrzymają maksymalnie jedną nagrodę w postaci Złota oraz osiągnięcie – możecie grać na tylu serwerach Origin Journey, na ilu chcecie, ale żeby było sprawiedliwie i żeby jak najwięcej graczy miało szansę wygrać, zwycięzca może wygrać tylko raz. Np. Dwa tygodnie po starcie zdobędziesz najwięcej prestiżu na serwerze EE303 Baltic Sea. Zostaniesz nagrodzony i ogłoszony zwycięzcą. Jeśli zdobędziesz również największą ilość prestiżu na serwerze DE305 Nordsee lub INT304 Matterhorn, nagrodę otrzyma następny gracz z największym prestiżem, który nie wygrał na innym serwerze.
  • Nagrody (złoto i osiągnięcia) są niezbywalne ani niewymienialne. Są one przyznawane wyłącznie w walucie premium gry (Złoto) oraz w formie osiągnięcia, które można odebrać na stronie kariery.
  • Grając na serwerach Origin Journey, gracze zgadzają się na wygranie dodatkowej nagrody, jeśli spełnią warunki wyzwania, ponieważ udział w tym dodatkowym wyzwaniu jest automatyczny.
  • Gracze zgadzają się również, aby ich nick w grze został wymieniony na jednej lub kilku naszych platformach (blog, discord…) jako zwycięzcy wyzwania dodatkowego Origin Journey.

 

Zasady transferu złota można znaleźć na stronie:

Jak przenieść złoto w Rail Nation- https://support.rail-nation.com/en/support/solutions/articles/7000065972-how-to-transfer-gold-in-rail-nation