Nasze plany dotyczące Rail Nation na 2020 r.

Drodzy gracze,

Z okazji naszych siódmych urodzin chcielibyśmy dać Wam wyjątkowy wgląd na niektóre (!) z rzeczy, które zaplanowaliśmy dla Rail Nation w 2020 roku.
Nad bardzo ważną zmianą techniczną pracowaliśmy już od dłuższego czasu:

Przeniesienie Rail NAtion na HTML5!

Przejście z Flasha na HTML5 to ogromne przedsięwzięcie, nad którym pracujemy od dłuższego czasu i mamy nadzieję, że ukończymy je w tym roku najszybciej, jak to możliwe. Najpierw zostanie przeniesiona wersja Rail Nation na przeglądarki, a następnie aplikacje na Androida i iOS. Po zakończeniu tego kroku nasi programiści będą w końcu mogli zająć się innymi sprawami – na przykład jednym z naszych kluczowych celów na 2020 r.:

Aktualizacje i prace konserwacyjne

Po zakończeniu wdrożenia wersji HTML5, w tym roku zamierzmy jak najwięcej czasu i zasobów poświęcić na aktualizacje, poprawki błędów, pomniejsze funkcjonalności i usprawnienia dla Was wszystkich. Z jednej strony chcemy wdrożyć kilka rzeczy, które są na naszej liście od dłuższego czasu. Z drugiej strony chcielibyśmy również spełnić bieżące prośby społeczności.

Masters 3 i dużo więcej!

W zeszłym roku Masters 2 cieszył się dużą popularnością i pobił wiele rekordów, zaliczając najkrótszą rozgrywkę finałową wszech czasów, a także najwyższy odsetek graczy, którzy byli aktywni przez całą rundę.
Masters będzie zatem miał kontynuację w trzeciej rundzie i w podobnym formacie w pierwszej połowie tego roku. Wobec tego masz jeszcze czas na zdobycie gwiazdek, przepustki do świata gry Allstars!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że światy gry Masters nie są dla wszystkich, dlatego tak jak w zeszłym roku, jako alternatywę uruchomimy mini grę Clash!

Ale to nie wszystko! Oprócz Masters 3 możemy również uruchomić więcej limitowanych okolicznościowych scenariuszy. Więcej informacji na ten temat pojawi się w ciągu roku!

A jeśli to Wam nie wystarcza, możecie również oczekiwać na:

 Nowy scenariusz „Orient Express”!

Podczas gdy nasz ostatni scenariusz Origin Journey został opracowany z myślą o graczach, którzy wolą dobrze poznaną rozgrywkę w nowym otoczeniu, Orient Express będzie wymagał zupełnie nowych sposobów myślenia i nowatorskich strategii!
Nie ma jeszcze ustalonej daty, ale w tej chwili celujemy z grubsza w końcówkę roku. W miarę upływu czasu, będziemy na bieżąco przekazywać Wam informacje dotyczące tego scenariusza.

To na razie powinno wystarczyć, aby zaostrzyć Wam apetyt. Stopniowo będziemy dzielić się kolejnymi szczegółami na temat tego wszystkiego oraz pozostałymi aktualnościami tutaj, na naszym blogu. Zaglądajcie tu często!!

Już jesteśmy podekscytowani tym rokiem i mamy nadzieję, że Wy również!
Wasz Zespół Rail Nation

 

Nie zapomnijcie użyć urodzinowego kodu bonusowego LUCKY-NUMBER-7