Rail Nation ― Fast Forward: Poznaj nową prędkość 4x!

Uważasz, że normalne światy gry trwają zbyt długo? Nawet ekspresowe serwery są dla Ciebie zbyt wolne? Zatem mamy dla Ciebie szybkościową alternatywę!

Na naszych absolutnie bezprecedensowych serwerach ze scenariuszem Classic o prędkości 4x, możesz zagrać najszybszą w historii rundę Rail Nation. Już po czterech dniach będziesz miał za sobą pierwszą erę, możesz zbierać bonusy w znacznie krótszych odstępach czasu, konkursy odbywają się co 1,5 godziny, a finał rozpoczyna się zaledwie po 24 dniach! Chcesz rozegrać szybką rundę przed wyjazdem na wakacje? Może oprócz zwykłych światów gry masz ochotę na krótką, ale intensywną rundę ze znaną mechaniką gry, ale z zupełnie nową prędkością? Co powiesz na zdobywanie nowych osiągnięć? Nie ma problemu!
Wszystko to i dużo więcej czeka na Ciebie na światach gry Fast Forward,  których prędkość jest podkręcona do 400%! Nie będziesz się nudzić!

Fast Forward pojawi się 9 marca i w ciągu tygodnia zostanie uruchomiony na następujących światach gry:

Zagraj w Rail Nation już teraz!

 

FAQs

Jak długo trwa runda z czterokrotną prędkością?

Ponieważ każda era trwa tylko cztery dni, zależnie od długości finału cała runda zajmie około 26 dni!

Zaraz, zaraz! Jeśli era trwa cztery dni, to wcale nie jest czterokrotnie szybciej!

Zgadza się, przyłapałeś nas. Precyzyjnie rzecz ujmując, jest to predkość 3,5x i zaokrągliliśmy ją w górę. Jednakże prędkość 3.5x nie brzmi zbyt dobrze. W każdym razie, przy prędkości równej dokładnie 4x co druga era zmieniałaby się w środku nocy.

Czy światy gry Fast Forward pozostaną na stałe?

Nie. Każdy świat gry uruchomiony z tej okazji będzie działał tylko przez jedną rundę.

W marcu nie mam czasu. Czy Fast Forward powróci za jakiś czas?

W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na to pytanie ze stuprocentową pewnością. Tak jak w przypadku każdego innego serwera okolicznościowego, zawsze istnieje szansa, że w przyszłości może być druga runda.