Lucky Number 7 – Wszystkiego najlepszego, Rail Nation

Drodzy gracze,

ponieważ już wkrótce Rail Nation będzie się obchodzić swoje 7 urodziny, nadszedł czas na prezenty!
Z przyjemnością świętujemy tę radosną okazję i jesteśmy wdzięczni wszystkim graczom, którzy przez te 7 lat z nami byli lub dołączyli do nas w tym czasie!
Dlatego chcemy podarować coś osobom, które sprawiły, że to wszystko było możliwe: Wam!
Oto, co zaplanowaliśmy:

  • W nasze urodziny, 28 stycznia, opublikujemy specjalny kod zawierający prezenty dla wszystkich, którzy użyją go do 29 lutego. W tym dniu kod zostanie udostępniony za pośrednictwem forum, e-maila, Facebooka i naszego bloga.
  • Co więcej, 28 stycznia na naszym blogu udostępnimy również przegląd naszych planów na ten rok. Przygotowaliśmy kilka ekscytujących niespodzianek i nie możemy się doczekać, aby o nich porozmawiać!
  • I na koniec, jeśli nie możecie czekać tak długo, jako formę odliczania proponujemy na naszej stronie Facebookowej 7 małych wyzwań, które dają szansę wygrania jeszcze większej liczby nagród. 7 rzeczy dla 7 graczy w 7 dni! Wyzwania startują już dziś!

Bez względu na to, czy jesteś weteranem, który trwał przy nas od lat, czy nowym członkiem rodziny Rail Nation, cieszymy się, że możemy świętować z Tobą nasze urodziny! Chcielibyśmy również usłyszeć Twoją historię. Jak i kiedy dołączyliście do RN i jaka jest najbardziej niesamowita rzecz, której tu doświadczyliście? Dajcie nam znać o tym na forum lub tutaj, w komentarzach!

Twój Zespół Rail Nation