Festiwal urodzinowy Rail Nation

Drodzy gracze,

Minął kolejny rok, wkrótce Rail Nation będzie świętować swoje szóste urodziny. Poświęciliśmy sporo czasu zastanawiając się, jak to uczcić. Balony? Tort? Może papierowe serpentyny?

Ostatecznie zdecydowaliśmy się zorganizować dla Was coś zupełnie innego: Festiwal urodzinowy Rail Nation!

Aby uczcić nasze urodziny, mamy dla Was niespotykaną rozrywkę w postaci specjalnych serwerów festiwalowych (klasyczny Ekspres), które będą działały nieco inaczej niż zwykłe serwery:

nie będzie można na nich kupować Złota!

Pomnóż swoje Złoto 10 razy!

Każdy uczestnik Festiwalu urodzinowego otrzyma na tym serwerze 20000 Złota. Aby wziąć udział, trzeba zapisać się za 2000 Złota. Gdy serwer zostanie uruchomiony, każdy gracz dostanie od razu 10000 Złota, a w każdej kolejnej erze następne 2000. Zatem w sumie Złoto wydane na rejestrację zwróci się dziesięciokrotnie!

Nikt nie będzie mógł zyskać dodatkowej przewagi w tym zakresie. Wszyscy grają na tych samych warunkach!

Nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć, kto potrafi wydać Złoto w najbardziej wydajny, kreatywny i udany sposób. Kto znajdzie najlepszą drogę do zwycięstwa z tak ograniczonym Złotem, a co zrobią gracze kierujący się czymś innym?

Tutaj na forum możecie nam powiedzieć, jaka będzie Wasza strategia.

Jak to działa?

Wstępna rejestracja

Aby wziąć udział w Festiwalu urodzinowym, trzeba się zarejestrować wpłacając 2000 Złota. Można zapłacić Złotem, które się już ma albo kupić 2000 Złota w sklepie. Aby ułatwić Wam dołączenie do zabawy, udostępnimy w czasie rejestracji specjalny pakiet zawierający dokładnie 2000 Złota. Pakiet zostanie udostępniony 8 stycznia (w ciągu dnia).

Grupy

Jeśli zapiszecie się do gry wspólnie ze znajomymi, a otwartych zostanie więcej serwerów festiwalowych, to oczywiście nie chcemy, żebyście trafili na różne serwery. Dlatego przy rejestracji można wybrać określoną grupę. Nie ma znaczenia, którą grupę się wybierze, byle tylko wszyscy znajomi wybrali tę samą. Jeśli ktoś przez pomyłkę wybierze złą grupę, to może zmienić swój wybór, o ile docelowa grupa nie jest jeszcze pełna.
Później rozmieścimy grupy na różnych serwerach w ramach potrzeby, w zależności od liczby uczestników.

Czas

Na Festiwal urodzinowy Rail Nation można zarejestrować się od godz. 14:00 (CET) 8 stycznia 2019 r. do 23:59 (CET) 22 stycznia 2019 r. Zabawa zacznie się po tygodniu, 29 stycznia 2019 r. Ta przerwa jest konieczna do technicznego przygotowania serwerów.

Aby uniknąć problemów w wyniku przeciążenia serwerów na początku festiwalu, nie wszyscy gracze zaczną grę w tym samym czasie. Gracze zostaną podzieleni na grupy po 250 osób, które będą zaczynały co 15 minut, przy czym ci, którzy zapiszą się na Festiwal urodzinowy najwcześniej, będą też mogli zacząć grę najwcześniej. Zatem, jeśli chcecie mieć kilka minut przewagi, zarejestrujcie się jak najszybciej!

Pamiętajcie, że wybrana grupa NIE ma znaczenia, liczy się wyłącznie czas rejestracji.

Zmieniona funkcjonalność

Serwery festiwalowe są nieco inne od normalnych serwerów. Nie można na nich kupować Złota, ale także przenosić go (w obie strony), korzystać z normalnej wstępnej rejestracji, ani realizować kodów bonusowych, poza tym nie ma gorączki Złota, super pakietu startowego i nie można zapraszać znajomych.

 

Podsumujmy to wszystko:

  • Pomnóż swoje Złoto dziesięciokrotnie z 2000 do 20000
  • Zyskaj 10000 Złota na starcie i 2000 na każdą kolejną erę
  • Graj wspólnie ze znajomymi zapisując się do tej samej grupy
  • Wstępna rejestracja od 8 do 22 stycznia
  • Festiwal zaczyna się 29 stycznia
  • Scenariusz klasyczny Ekspres
  • Różne funkcje wyłączone
  • Międzynarodowe serwery z graczami z całego świata
  • Wcześniejsza rejestracja to wcześniejszy start
  • Dobrej zabawy!

 

Pytania i odpowiedzi:

Ile będzie takich serwerów?

To zależy od całkowitej liczby uczestników ― ogłosimy to na koniec fazy rejestracji.

Co to są dokładnie te grupy?

Grupy pozwalają znajomym grać razem nawet, jeśli uruchomionych zostanie kilka serwerów. Jeśli jesteście w tej samej grupie, na pewno zaczniecie grę na tym samym serwerze festiwalowym.

Ilu graczy zmieści się w każdej grupie?

Do grupy może się zapisać 150 graczy, dzięki czemu nawet spore grono znajomych może się zmieścić w grupie, a takie grupy łatwo potem przypisać do poszczególnych serwerów.

Ilu graczy będzie grało na serwerze festiwalowym?

W przypadku uruchomienia wielu serwerów, maksymalna liczba graczy wyniesie 2000 do 2500 graczy na serwer. Możliwe są jednak mniejsze liczby, jeśli wyniknie to z konieczności równego rozłożenia graczy na serwery.

Czy mogę przenieść na inne serwery Złoto i inne elementy (konto Plus), które zdobędę na serwerze festiwalowym?

Nie, jest to niemożliwe. Złoto jest przeznaczone wyłącznie na ten serwer, a dni konta Plus nie można przenieść.

Czy serwery festiwalowe są podzielone według języka?

Nie, serwery festiwalowe będą dostępne dla międzynarodowej publiczności.