Fast Forward – Runda 2

Jesteśmy tu dla Was. Podczas, gdy świat stanął w miejscu, my nadal chcemy dostarczać rozrywkę i odwrócić uwagę od nudy w domu, gdzie zapewne utknęliście bez większego kontaktu z innymi.

W trakcie ostatnich kilku tygodni otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat naszych światów gry Fast Forward o czterokrotnej prędkości. Pierwotnie nie chcieliśmy ich ponownie uruchamiać od razu. Ale ze względu na Wasz fantastyczny odzew i obecną sytuację, drugą rundę Fast Forward rozpoczniemy 11 kwietnia – to będą nasze światy #stayhome.

Ci z Was, którzy jeszcze nie grali w Fast Forward, mają teraz okazję doświadczyć tej rozgrywki na czterokrotnej prędkości. Jeśli już bierzecie udział w pierwszej rundzie, może to być szansa na optymalizację taktyki.

Oczywiście nie pozwolimy Wam zacząć z pustymi rękoma. Wykorzystując kod FAST-FORWARD-2, otrzymacie gratisowy pakiet o wartości 10€ na każdym świecie Fast Forward. Pakiet ten zawiera:

  • 100 Złota
  • 10 dni konta Plus
  • 1 x bon na ulepszenie lokomotywy bonusowej
  • 10 x bonów na mechanika
  • 10 x bonów na przyśpieszenie

 

  • Dotyczy wyłącznie na światów gry Fast Forward 2
  • Ważny do 30 kwietnia
  • Każdy gracz może użyć kodu tylko raz
  • Tylko w przeglądarkach i na Androidzie, niedostępne na urządzeniach Apple

Dla tych z Was, którzy lubią grać o stawkę, tym razem mamy specjalne wyzwanie: 10-ciu najlepszych graczy z każdego serwera drugiej rundy Fast Forward otrzyma złotą wersję osiągnięcia „Bohater społeczności”, a zwycięzca serwera wersję platynową.

Ponieważ druga runda Fast Forward nie została zaplanowana i jest spontaniczną reakcją na pandemię koronawirusa, niestety nie możemy aktywować rejestracji wstępnej. Nadal mamy nadzieję, że druga runda Fast Forward przyniesie Wam radość w tych nadzwyczajnych czasach.

Tutaj możesz sprawdzić, kiedy startują serwery:

 

Pytania i odpowiedzi:

Dlaczego tym razem zabrakło niektórych światów gry?

Ponieważ na niektórych światach gry było stosunkowo niewielu graczy. Pomimo, że to nadal były spore liczby, to zazwyczaj druga runda ma mniejszą liczbę graczy, a to doprowadziło by do problemów z rozgrywką.

Czy kolejne wydarzenie nie spowolni pracy nad HTML5?

Nie. Kiedy zastanawialiśmy się, w jaki sposób możemy zaoferować rozrywkę podczas pandemii koronawirusa bez obciążania naszych programistów, świadomie wybraliśmy Fast Forward, ponieważ powtórzenie tego wydarzenia nie wymaga żadnego kodowania ani testowania. Jest to również powód, dla którego Fast Forward 2 będzie nadal działać w wersji Flash. Dzięki temu, nie musimy teraz testować kolejnej wersji tego trybu gry, a nasi programiści mogą nadal skupiać się na HTML5.

Co się stanie, jeżeli druga runda będzie bardziej popularna i zarejestruje się zbyt wielu graczy na światach gry?

Wszystkie nasze światy mają limit 10.000 rejestracji, by zapobiec przeludnieniu miast i wszelkim problemom wydajnościowym. Jeżeli zbyt wielu graczy będzie zainteresowanych rozegraniem drugiej rundy Fast Forward, zostanie uruchomiony kolejny, międzynarodowy świat gry.

Mojego kraju lub języka nie ma wśród zapowiedzianych światów gry. Czy to oznacza, że nie mogę grać w Fast Forward?

Nie. Na międzynarodowych światach gry dostępne i dozwolone są wszystkie języki. Pomimo, że rekomendujemy używanie anielskiego do międzynarodowej komunikacji, każdy inny język jest również mile widziany. Prosimy mieć na uwadze, że mamy graczy z całego świata o różnorodnych umiejętnościach językowych. Nie każdy będzie znał Wasz język lub angielski. Zachowajcie szacunek nawet jeśli komunikacja jest wyzwaniem. Jest to szczególnie ważne w kontekście ciężkich czasów, przez które przechodzi obecnie wiele osób.