Rail Nation – American Dream

Scenariusz USA zmieni się wkrótce w Rail Nation – American Dream. Nowa nazwa, nowy design, sprawdzona rozgrywka.
Zostań odnoszącym sukcesy menadżerem w kraju nieskończonych możliwości w Rail Nation ― American Dream i wspieraj jedną z dwóch frakcji  w wielkiej bitwie Zachodu ze Wschodem! Czeka na Ciebie sto pięćdziesiąt pociągów z całego świata, w tym 30 realistycznych modeli amerykańskich. W tym scenariuszu wszystko kręci się wokół dostarczania towarów bez wożenia pasażerów. Odkryj 50 autentycznych miast i napisz własną historię sukcesu!

 

Co Cię czeka na tych nowych serwerach?

 

Więcej trofeów!

 Jeśli zdobędziesz 50 000 prestiżu na jednym z serwerów American Dream, otrzymasz nowe osiągnięcie „Amerykańskiego Potentata”.

 

Udoskonalenia gry końcowej

Aby zwiększyć emocje w finale wprowadzono szereg drobnych korekt balansu. Między innymi zmieniono liczbę punktów dla frakcji, której metropolia wygra finał. Zostały one zwiększone z 2 000 do 5 000 punktów. Co więcej, gracze należący do zwycięskiej frakcji zdobędą 20 000 prestiżu zamiast 10 000. Podstawowy prestiż za każde przejęte miasto został zmniejszony z 100 % do 50 %.

 

Czego jeszcze możesz się spodziewać?

 

Weź udział w dwóch wydarzeniach dla społeczności i wygraj fantastyczne nagrody, takie jak ekskluzywna seria produkcyjna „Big Boy” lub wyjątkowe koszulki w nowym stylu Rail Nation ― American Dream!
Więcej informacji podamy w kolejnym wpisie na blogu!

 

Serwer startuje

Kiedy startuje Rail Nation – American Dream? Sprawdź tutaj: