Aktualizacja HTML5 już tu jest!

Drodzy gracze,

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce osiągniemy gigantyczny kamień milowy w historii Rail Nation: przejście z Flasha na HTML5!
Całkowita migracja na HTML5 nie tylko zagwarantuje przyszłość Rail Nation, ale także pozwali nam skupić się na tej wersji gry, zamiast konieczności dalszego rozwijania gry zarówno we Flashu, jak i HTML5.

Chcemy również podziękować wszystkim graczom, którzy w ostatnich tygodniach i miesiącach pomagali nam w testowaniu tej ważnej zmiany. Oczywiście nadal będziemy pracować nad naprawą pozostałych błędów lub problemów.

W trakcie prac nad HTML5 zebraliśmy też całkiem sporo poprawek błędów i mniejszych usprawnień, między innymi wzrost pojemności muzeum, zmiany balansu w atrakcjach i ulepszony widok torów.

Dokładny harmonogram wdrażania i obszerny dziennik zmian można sprawdzić TUTAJ.

Podobnie jak w ostatnich tygodniach na pierwszych dwóch działających światach gry z HTML5, skupiamy nadal się na zapewnianiu częstych aktualizacji i szybkim usuwaniu pozostałych błędów.

Jest dla nas równie ważne zapewnienie Wam rozrywki, szczególnie w tych niezwykłych czasach, ale bez odwracania uwagi naszych programistów od ich głównego celu: jakości gry.
Jak planujemy to zrobić, możecie przeczytać w nadchodzącym wpisie na blogu.

Do tego czasu…

Wasz Zespół Rail Nation