Rail Nation: Clash!

Przygotuj się na ekscytujące wrażenia, walkę między trzema graczami… i eksplozje!

Nie masz czasem ochoty pokazać przeciwnikom, kto jest najlepszym konduktorem w okolicy? Teraz mamy coś dla Ciebie! Z przyjemnością przedstawiamy: Rail Nation: Clash! – Rail Nation jakiego jeszcze nie znasz. Nasza nowa minigra pozwoli Ci walczyć z graczami z całego świata i zyskać szansę na wygranie fascynujących nagród! Runda gry zajmuje tylko parę minut – idealnie dla zabicia czasu w oczekiwaniu na rozbudowę lokomotywowni.

Rzuć wyzwanie dwóm przeciwnikom na trójkątnej mapie. Każdy na każdego. Miasto każdego gracza to punkt początkowy dla jego lokomotywy. Wysyłaj lokomotywę od przedsiębiorstwa do przedsiębiorstwa i zbieraj towary, gdy tylko się pojawiają. Ale uwaga: musisz to robić szybko! Twoi przeciwnicy chcą tych samych towarów, co Ty, zatem załaduj węgiel do paleniska i nie okazuj litości! Kto pierwszy zbierze 10 towarów, wygrywa rundę.

Ale to nie wszystko! Mówiliśmy, że czekają ekscytujące wrażenia… Każdy pociąg pozostawia lśniący ślad. Przejedź przez ślad przeciwnika, a jego pociąg zmieni się w kupę zardzewiałego złomu. Po chwili przeciwnik będzie mógł wysłać z miasta nową lokomotywę. To samo czeka Ciebie, jeśli wjedziesz na swój własny ślad. I zanim zapytasz: tak, pociągi mogą się zderzać czołowo. Co za okazja!

Poza tym możesz zyskać coś więcej niż materiał do przechwałek. Rail Nation: Clash! Ta minigra będzie dostępna przez miesiąc od 19 czerwca do 19 lipca 2017 r. W tym czasie możesz w niej brać udział na tylko jednym koncie i w zależności od pozycji w rankingu, zdobędziesz osiągnięcie do swojej kariery. Codziennie możesz rozegrać pięć rund gry, które wpłyną na Twoją pozycję w rankingu. W trybie treningowym możesz grać, ile tylko chcesz. Po zakończeniu całego czasu gry najlepsi gracze z całego świata dostaną punkty kariery do ulepszenia swoich lokomotyw kariery. Co więcej, na szczęśliwych zwycięzców czeka Złoto i nowiutki laptop Della!

Mamy nadzieję, że czekasz na to niezwykłe wydarzenie tego lata w Rail Nation z nie mniejszą ekscytacją, niż my!