Najnowsze informacje o Rail Nation: Clash

Witajcie kolejarze!

Trwają intensywne rozgrywki w Rail Nation: Clash! Nadszedł czas na trochę statystyk i informacje o nagrodach!

20000 graczy na torach Rail Nation: Clash! Około 12000 z nich wspina się w rankingu. Rozegrane do tej pory rundy gry zajęłyby pojedynczemu graczowi w sumie 2 lata nieprzerwanej gry.

Pierwszą rundę 19 czerwca o 12:34 ukończyli gracze seraGD, Pulmol i bubiok, zakończyła się ona wynikiem 3:10:6. Pierwsza wyrównana rozgrywka miała miejsce zaledwie kwadrans później między graczami Санкюлот, Cardinalex i Mat van Berg. Jej ostateczny wynik to 9:10:9.

O co wszyscy tak walczą?

Nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności odnośnie nagród. Razem z Rail Nation: Clash wprowadzamy nowy rodzaj nagród! Na koniec tych rozgrywek odblokowane zostaną osiągnięcia kariery, w zależności od wywalczonej pozycji. Do zdobycia jest także Złoto i laptop. Tutaj znajdziecie informacje o grupach nagród:

Osiągnięcia:

Pozycja 1-10: 1000 punktów kariery
Pozycja 11-100: 500 punktów kariery
Pozycja 101-1000: 250 punktów kariery
Pozycja 1001-10000: 100 punktów kariery
Wszyscy pozostali uczestnicy: 25 punktów kariery

Złoto:

Pozycja 1: 3000 Złota
Pozycja 2: 2000 Złota
Pozycja 3: 1000 Złota

Laptop:

Spośród 20 najlepszych graczy jeden szczęściarz otrzyma nowiutkiego Inspirona 15 3000 od Della.

Zatem załadujcie kolejną łopatę węgla i rozgrzejcie lokomotywę! Sprawdźcie wszystkie porady do gry w Rail Nation: Clash!, które pomogą Wam bić rekordy!

Wskazówki do Rail Nation: Clash!

Wykorzystajcie w pełni każdą rundę gry

Macie 5 rund gry każdego dnia, aby wpłynąć na swoje miejsce w rankingu. Upewnijcie się, że rozegracie wszystkie rundy, jeśli chcecie pozostawić przeciwników w tyle.

Utrzymujcie prędkość

Możecie wysłać lokomotywę z jednej stacji na kolejną bez utraty prędkości czy zatrzymania pojazdu. W czasie, gdy lokomotywa jest w drodze, po prostu kliknijcie na następne przedsiębiorstwo, zanim dotrze ona do aktualnego celu. Pozwoli to zaoszczędzić sekundy całkowitego czasu, co może zadecydować o zwycięstwie lub porażce na koniec gry.

Resetujcie postęp przeciwnika

Niekiedy lepiej jest zresetować postęp rywala przecinając jego linie, niż skupiać się na zdobyciu kolejnego towaru. W zależności od sytuacji może Wam to pomóc bezpieczniej zdobywać punkty.

Resetujcie własny postęp

W niektórych przypadkach zresetowanie własnego postępu może być pomocne. Na przykład, jeśli nowy towar pojawił się tuż przy Waszym mieście, możecie dostać się do niego szybciej przez zresetowanie niż podróż z powrotem.

Zderzenia czołowe

Wykorzystywanie zderzeń czołowych jest częścią strategii. Na przykład, jeśli widzicie, że przeciwnik zresetuje Wasz postęp najeżdżając na linię po odebraniu towaru, możecie odwdzięczyć mu się tym samym obierając kurs kolizyjny i uniemożliwiając mu w ten sposób zbieranie dalszych towarów. Ta taktyka może być szczególnie użyteczna przeciwko rywalowi, który prowadzi w rozgrywce.

Długość odcinków torów

Zwróćcie uwagę, że długość skośnych odcinków torów jest nieco mniejsza niż poziomych. Przy wyrównanym wyścigu wybór właściwej trasy może mieć decydujące znaczenie.

Życzymy Wam dobrej zabawy, podróżujcie bezpiecznie!
Zespół Rail Nation