Zostańcie liderami w Rail Nation!

Zostańcie liderami w Rail Nation!

Teraz możecie zostać burmistrzami

Czy dla Was to miasto jest najważniejsze? Towary miejskie, większości w przedsiębiorstwach i zdecydowane zwycięstwo na zakończenie gry: w mieście dzieje się lepiej, gdy wszyscy razem ciągną ten wózek. W Steam over Europe możecie sprawić, aby w waszym mieście i wyścigu na szczyt rankingu wszystko szło jak po maśle. Każdy z WAS może przewodzić temu jako burmistrz!

Ale uważajcie! Każdy, kto będzie się zachowywał jak despota wkrótce zostanie odwołany!

Droga do fotelu burmistrza

Każdy gracz może kandydować do urzędu w swoim mieście rodzinnym. Należysz do innego regionu? Nie ma problemu – po prostu podłącz miasto, zmień swoje miasto rodzinne na nowe miasto i ruszaj po urząd. Wystarczy przejść na zakładkę Burmistrz i kliknąć Wybór burmistrza, a następnie Kandyduj. Głosowanie również odbywa się na karcie Wybór burmistrza. Raz oddany głos pozostanie z Waszym faworytem do momentu, aż zmienicie zdanie.

Chwytliwy slogan i oczywiście dobra reputacja w mieście to podstawa Waszego sukcesu. Potem to już tylko oczekiwanie na policzenie głosów, kilka uścisków ważnych dłoni i zaczynacie pracę!

mayor-europe_pl

Burmistrzowanie dla opornych

Jako burmistrz, macie wiele sposobów na oddziaływanie taktykami i strategiami na miasto.

Wspierajcie towary miejskie

Możecie zmniejszyć zużycie wybranego towaru miejskiego o 10%. Ma to największy sens dla nowych towarów miejskich, których przedsiębiorstwa są na niskim poziomie. Albo, jeżeli potrzebujecie jakiegoś towaru jako towaru miejskiego oraz jako półprodukt dla innego towaru miejskiego.

Wybierajcie kolejny towar miasta

Prawdziwym utrudnieniem jest, gdy miasto po rozwinięciu się potrzebuje ponownie tego samego towaru. Można temu zapobiec wybierając kolejny towar miejski zanim miasto się rozwinie. Jeżeli bardzo dobrze znacie mapę, możecie również rozpocząć planowanie najbardziej efektywnych tras i dostaw.

Preferowany towar konkursowy

Dodatkowe profity dla własnego stowarzyszenia czy nagroda dla lojalnych dusz, które już przez trzy rundy ciągną nierentowny towar do miasta? Preferowany towar konkursowy może być dodatkową zachętą do dostarczania towaru lub przysługą dla innego gracza.

Ale uważajcie! Preferowany oznacza tu jedynie zwiększone prawdopodobieństwo. Nie da się dostarczać wybranego towaru w każdym konkursie.

Wybierajcie bratnie miasta

Bratnie miasta to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeżeli Wasze miasto zaakceptuje partnerstwo, wszyscy gracze należący do obu miast będą mogli podłączyć się do bratniego miasta bez dodatkowych kosztów. Wymiana kulturowa jest również w pewnym sensie promowana, ponieważ cena za przewozy pasażerskie pomiędzy tymi miastami jest zwiększona o 20%.

Wyznacz radnych

Żaden burmistrz nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków 24 godziny na dobę. Zatem znajdźcie sobie pomoc! Możecie wyznaczyć do pięciu innych graczy na członków rady. Będą oni w stanie robić te same rzeczy co burmistrz, oczywiście z wyjątkiem powoływania nowych członków rady.

Zacznijcie swoje kampanie wyborcze!

Teraz jesteście przygotowani na objęcie urzędu. Na co jeszcze czekacie? Udajcie się do Europy, odkryjcie Steam over Europe i przejmujcie władzę!