Poszukiwany prezydent – gotowi na awans?

President wanted in Rail nation

Zabawa w politykę – o co w tym chodzi?

Macie już dość górnolotnych słów i złamanych obietnic wyborczych? Teraz możecie to zrobić lepiej!

Steam over Europe każdy z Was może zostać prezydentem. Każdy region powinien mieć kogoś, kto będzie trzymał wszystkich razem i opracuje wspólną strategię. Tylko w ten sposób Wasz region zagwarantuje sobie czołowe miejsce w bitwie o Europę.

Opracowanie wspólnej strategii oraz koordynowanie poszczególnych graczy zawsze było kluczowym elementem Rail Nation. Teraz to będzie jeszcze prostsze, ponieważ wprowadziliśmy funkcję prezydenta.

Wybierajcie i bądźcie wybierani

Prezydent jest wybierany przez wszystkich graczy należących do danego regionu. Kiedy już zdecydujecie się na danego kandydata, będzie miał on Wasz głos aż do momentu, gdy nie znajdziecie innego faworyta. Zawsze możecie zmienić swój wybór. Głosy są liczone raz dziennie. Kandydat, który znajdzie się na szczycie wygra wybory.

Możecie sami kandydować na urząd prezydenta i do rady ministrów. Po prostu otwórzcie ekran Polityka klikając na portret. Następnie kliknijcie Wybierz prezydenta, a potem Kandydatura. Wykorzystajcie maksymalnie 128 znaków, aby przygotować chwytliwy slogan lub przesłanie i to wszystko w tym temacie. Wasze szanse na elekcję oczywiście wzrosną, jeżeli jesteście znani w swoim mieście i regionie jako doświadczeni gracze i dyplomaci.

Dzień z życia prezydenta

Gdy zostaniecie wybrani, możecie podejmować ważne decyzje dla swojego regionu:

Wspieranie miasta

Każdy region ma pięć miast. Jako prezydenci możecie zmniejszyć zużycie w jednym z tych miast o 10%. Znacznie ułatwi to jego rozwój. Ale uważajcie! Wyborcy w każdym mieście będą chcieli ten bonus dla siebie!

Wspieranie atrakcji

Atrakcje nie mają zużycia, więc wspieranie ich jest odczuwalne bezpośrednio w portfelach: wspierane atrakcje zapewniają o 20% wyższą cenę za dostawy. I tutaj działa ta sama zasada: ten kto najlepiej wyważy interesy poszczególnych miast, zostanie dłużej na stanowisku.

Import i eksport

Porty i statki zapewniają równowagę towarów pomiędzy regionami. Ci, którzy są mistrzami w imporcie i eksporcie, będą mogli zagwarantować duże korzyści w ilościach dostaw i rankingach transportów.

Powoływanie rady ministrów

Prezydent wybiera sobie do pomocy do dziesięciu innych graczy. Będą oni w stanie robić te same rzeczy co prezydent, z wyjątkiem powoływania nowych członków rady ministrów. Członkowie rady ministrów są również świetnym sposobem na zdobywanie głosów wyborców w rywalizujących miastach i stowarzyszeniach.

Do Europy!

Największe szanse, aby zostać prezydentem macie wtedy, gdy szybko ugruntujecie swoją pozycję w grze i wykorzystacie swoje bogate doświadczenia w Steam over Europe.

Zatem, wszyscy na pokład! Steam over Europe już na Was czeka!