Witamy w Rail Nation Masters 4!

 

 

W końcu nadszedł ten czas. Najważniejsze wydarzenie w historii Rail Nation powraca i jest lepsze niż kiedykolwiek. Mamy kilka ekscytujących zmian, nowe osiągnięcia i wiele więcej! Czujesz się na siłach, by podjąć to wyzwanie? Wyścig trwa! Mamy wszystkie potrzebne informacje, więc zacznijmy.

Czym jest Rail Nation Masters?

 

Dla wszystkich nowych graczy w uniwersum Rail Nation wyjaśniamy, że Rail Nation Masters to jedne z największych, najbardziej przesiąkniętych rywalizacją corocznych zawodów, w których rejestrujesz się, aby wziąć rywalizować z graczami z całego świata w walce o sławę, prestiż i nagrody. To w tych wydarzeniach pokażesz swoją wartość i zyskasz sławę jednego z najlepszych graczy Rail Nation na świecie! Te wydarzenia to:

  • Rising Stars
  • Allstars

Allstars: Dla graczy z co najmniej 2 gwiazdkami, Rail Nation Allstars jest podzielone na rundę kwalifikacyjną, dającą awans do wielkiej finałowej rundy kwalifikacji, która odbędzie się w styczniu 2022 roku. Maksymalna liczba uczestników wynosi 3 500 na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Rising Stars: Dla graczy Rail Nation z mniej niż 2 gwiazdkami, Rising Stars to pojedyncza runda gry w któej uczestniczy maksymalnie 2 500 graczy, również na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Clash! powraca! Niezależnie od tego, czy załapiesz się do Allstars czy Rising Stars, każdy moze grać w Clash! Jeśli jesteś w tym nowym graczem, Clash! to mini-gra rozgrywana w Lobby. W Clash! staje się twarzą w twarz z dwoma przeciwnikami na trójkątnej mapie. Musisz poruszać się od przedsiębiorstwa do przedsiębiorstwa, zbierać towary i niszczyć trasy rywali. Kto pierwszy zbierze dziesięć towarów, ten wygrywa!

Uwaga: Możesz zarejestrować się tylko do jednych z tych dwóch wydarzeń, Allstars lub Rising Stars.

Im lepszy jesteś w Rail Nation, tym wyżej wspinasz się w rankingu! Jeśli jednak jesteś nowy, nie martw się, że nie będziesz mógł wbić do Allstars. W Rising Stars jest również ekscytująca rywalizacja i miejsce, w którym wykorzystasz swoje umiejętności strategiczne do końca! Jeśli weźmiesz udział w Allstars lub Rising Stars, otrzymasz również unikalne przedmioty awatara gratis!

Transfer złota z serwera Master jest niemożliwy, natomiast można przenieść złoto z serwera Master po zakończeniu serwera. Dotyczy to transferu złota do serwerów finałowych na All Stars. Więcej informacji tutaj

Ze względu na wysoką rywalizację obu tych wydarzeniach, musisz szybko się zarejestrować, zanim skończą się miejsca! Teraz wszystko jest jasne, porozmawiajmy zatem o nowościach w Masters 4.

Nagrody

Nie możemy mówić o jednym z najbardziej wymagającym wydarzeniu roku w Rail Nation roku bez omówienia nagród! Poniżej znajduje się tabela z nagrodami, które możesz wygrać dzięki Rising Stars, Allstars i Clash!

 

To jednak nie koniec nagród...

 

W tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla graczy Rail Nation. Czytaj dalej, aby się przekonać co to!

 

Zawody Kategoria Wynik Nagroda
Rising Stars Indywidualni gracze Pozycja 1 10 000 Złota
Rising Stars Indywidualni gracze Pozycja 2 8 000 Złota
Rising Stars Indywidualni gracze Pozycja 3 7 000 Złota
Rising Stars Indywidualni gracze Pozycje 4-10 6 000 Złota
Rising Stars Indywidualni gracze Pozycje 11-20 3 000 Złota
Rising Stars Stowarzyszenia Pozycja 1 3 500 Złota
Rising Stars Stowarzyszenia Pozycja 2 2 000 Złota
Rising Stars Stowarzyszenia Pozycja 3 1 000 Złota
Allstars Indywidualni gracze Pozycja 1 10 000 Złota
Allstars Indywidualni gracze Pozycja 2 8 000 Złota
Allstars Indywidualni gracze Pozycja 3 7 000 Złota
Allstars Indywidualni gracze Pozycje 4-10 6 000 Złota
Allstars Indywidualni gracze Pozycje 11-20 3 000 Złota
Allstars Stowarzyszenia Pozycja 1 3 500 Złota
Allstars Stowarzyszenia Pozycja 2 2 000 Złota
Allstars Stowarzyszenia Pozycja 3 1 000 Złota
Clash! Indywidualni gracze Pozycja 1 3 500 Złota
Clash! Indywidualni gracze Pozycja 2 2 000 Złota
Clash! Indywidualni gracze Pozycja 3 1 000 Złota

 

 

Czym jest Masters 4?

 

W tym roku wprowadziliśmy kilka ekscytujących zmian i dodatków do Masters 4. Są to między innymi:

 

Więcej osiągnięć! Zmieniono również wymagania dotyczące zdobywania osiągnięć. Pełne zmiany dostępne są TUTAJ.

 

Awatar łowcy pociągów! Zdobywcy pierwszych miejsc z Allstars, Rising Stars i Clash! mają zagwarantowany wyjątkowy awatar łowcy pociągów! Następnie zespół Rail Nation wybierze losowo po dwóch uczestników z każdej ligi, tak aby łącznie dodać do Rail Nation dziewięć nowych awatarów łowców pociągów.

 

Uwaga: Łowcy pociągów będą używać tylko nazwy użytkownika w grze, a nie prawdziwego imienia. Zwycięzcy otrzymają wytyczne określające, co jest dopuszczalne jako wizerunek łowcy pociągu. Zdjęcia należy przesłać w ciągu dwóch tygodni. W przeciwnym razie wybierzemy nowego zwycięzcę.

 

Unikalne wydarzenie społecznościowe! Słyszałeś nas! Na 20 grudnia zaplanowaliśmy specjalne wydarzenie społecznościowe. Dołącz do nas do Świątecznego Clash!! Społeczność vs Ekipa Rail Nation . Lepiej daj z siebie wszystko, nie będziemy się powstrzymywać!

 

Teraz już wiesz, co będzie nowego, przejdźmy zatem do wszystkich ważnych dat!

 

Ważne daty i godziny

 

  • Rejestracja wstępna do Allstars: 9 grudnia, 14:00 CET.
  • Rejestracja wstępna do Rising Stars: 9 grudnia, 14:00 CET.
  • Start serwerów Allstars : 10 grudnia, 14:00 CET.
  • Start serwerów Rising Stars: 13 grudnia, 14:00 CET.
  • Clash! : 16 grudnia, 14:00 CET.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym weteranem, czy dopiero zaczynasz przygodę z Rail Nation, w Masters 4 każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy, kto szuka wyzwania, będzie tutaj w swoim żywiole – czy to w Rising Stars, Allstars czy Clash!

 

Powodzenia!

 

Twój Zespół Rail Nation