Rail Nation Summer Championship

Przygotuj się na największe letnie mistrzostwa!

Przygotuj się na najbardziej emocjonujące wydarzenie lipca: Rail Nation Summer Championship!

Szykuj się na całomiesięczną ekstrawagancję pełną emocji, wyzwań, na skarbnicę nagród, które Cię zachwycą!

 

🏆 Poszukiwanie chwały 🏆

Począwszy od

poniedziałku, 3 lipca

aż do

poniedziałku, 31 lipca

wielkie wydarzenie wystawi na próbę Wasze umiejętności, kreatywność i zdolności strategiczne.

Rail Nation Summer Championship to nie jest zwykłe wydarzenie, to przygoda, która będzie się rozwijać przez wiele dni i z różnymi zadaniami.

 

🎁 Codzienne nagrody i nagrody społeczności 🎁

Co tydzień, od poniedziałku do piątku, otrzymasz wyjątkowe zadania, które będą wymagały niesłabnącego poświęcenia i pomysłowości.

Wyrusz na epickie polowania na zrzuty ekranu z gry, dziel się wspomnieniami, piosenkami i spostrzeżeniami oraz stwórz niesamowite grafiki, aby zaliczyć te zadania i zebrać letnie punkty prestiżu, a także mieć szansę na zdobycie indywidualnych nagród!

Ale to nie wszystko! Rail Nation Summer Championship to nie tylko samotna podróż, to okazja do stworzenia silnych więzi w naszej społeczności. Współpracując i wspólnie działając na cele dla społeczności, Ty i pozostali gracze możecie odblokować niesamowite nagrody dla społeczności. Uwolnij moc jedności i ciesz się radością ze wspólnego triumfu!

 

🌟 Wielka nagroda w złocie 🌟

Na koniec tego wspaniałego miesięcznego wydarzenia stawka będzie najwyższa! Każdy letni punkt prestiżu przybliży Cię o krok do upragnionej wielkiej nagrody w złocie. Tylko najbardziej oddani i zaradni gracze, którzy naprawdę włożyli serce w każde zadanie i wyzwanie, będą mieli szansę odebrać tę niezwykłą nagrodę w złocie.

Zatem zbierz swoje myśli, rozpal pasję i skrzyknij towarzyszy! Czeka Rail Nation Summer Championship, a wraz z nim lato jakiego nigdy nie było.

Niech fortuna sprzyja odważnym, a letnie szlaki niech będą świadkami Twojego chwalebnego triumfu!

 

Nagrody dla społeczności:

1 bon za wydarzenie/dzień, jeżeli cel dla społeczności zostanie osiągnięty. Może być wykorzystany przez wszystkich graczy.

1 letni punkt prestiżu dla każdego gracza, który uczestniczył w codziennym wydarzeniu.

 

Nagrody indywidualne:

3 zwycięzców każdego wydarzenia/dnia, otrzyma 1 bon i 3 letnie punkty prestiżu.

 

Wielkie nagrody w Złocie:

Na podstawie rankingu letnich punktów prestiżu.

1 miejsce: 3 000 Złota

2 miejsce: 2 500 Złota

3 miejsce: 2 000 Złota

4 – 10 miejsce: 500 Złota

 

 


Jak to działa?

Click here!

 

 • Od poniedziałku do piątku będziemy publikować nowe codzienne zadania, w których możesz wziąć udział.
 • Każde zadanie zostanie krótko wyjaśnione na kanale Discorda.
 • Możesz wziąć udział, korzystając z dedykowanego wątku dla każdego zadania.
 • Z każdym zadaniem jest powiązany cel dla społeczności. (Przykład: jeśli 25 graczy wykona zadanie, odblokuje nagrodę dla społeczności).
 • Za każdy udział zakończony sukcesem otrzymasz jeden letni punkt prestiżu.
 • Za każde zadanie trzech graczy może wygrać nagrodę indywidualną i po 3 letnie punkty prestiżu, w oparciu o różne parametry.
 • W naszym rankingu Rail Nation Summer Championship możesz w dowolnym momencie sprawdzić, ile punktów zdobyłeś: LINK
 • Kupony na nagrody indywidualne zostaną przesłane do zwycięzców za pośrednictwem Discordowej wiadomości prywatnej przez Menedżera Społeczności, który prowadził wydarzenie.
 • Kupony na nagrody dla społeczności zostaną opublikowane na kanale wydarzeń Event News po zakończeniu zadania i ukończeniu wyzwania.
 • Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia/przypomnienia o codziennych zadaniach, kliknij emoji orzech kokosowy na dole tego ogłoszenia. Ponadto obok Twojego imienia będzie wyświetlana ikona specjalnej roli — hurra! (Jeśli usuniesz kliknięciem emoji, nie będziesz już pingowany, ale stracisz także ikonę specjalnej roli.)

 


Wytyczne konkursowe, informacje i warunki brzegowe:

Click here!

Poniższe zasady mają zastosowanie do wszystkich codziennych wydarzeń, bez indywidualnej wzmianki o nich w ogłoszeniach, chyba że zaznaczono inaczej.

 • Możesz wziąć udział w każdym codziennym zadaniu raz i wygrać tylko raz w każdym zadaniu. (Jeśli chcesz zmodyfikować swoje zgłoszenie, edytuj je przed zakończeniem tego codziennego wydarzenia. Nie umieszczaj kolejnego wpisu.)
 • Wielokrotne zgłoszenia zostaną usunięte przez menedżera społeczności z ostrzeżeniem. Nie bezie ostrzeżeń, jeśli zdarzy się to kilka razy.
 • Jeśli chcesz, możesz podarować kod bonu nagrody indywidualnej innemu graczowi. Po prostu przekaż mu swój kod bonu. Pamiętaj, że jeśli udostępnisz swój kod bonu innej osobie, nie będziesz już moć odebrać nagrody dla siebie.
 • Jeśli wygrasz nagrodę indywidualną i 3 letnie punkty prestiżu, nie kwalifikujesz się do otrzymania 1 letniego punktu prestiżu, który wszyscy otrzymują za samo uczestnictwo.
 • Możesz wykorzystać każdy bon nagrody dla społeczności, niezależnie od tego, czy uczestniczyłeś w wydarzeniu, czy nie.
 • Możesz udostępnić każdy bon nagrody społeczności wszystkim swoim znajomym.
 • Wszystkie zrzuty ekranu, grafiki, teksty i posty muszą być Twoje i stworzone przez Ciebie.
 • Wszystkie grafiki, teksty, cytaty i tym podobne mogą być wykorzystywane przez zespół Rail Nation w celach promocyjnych.
 • Jeśli dwóch graczy ma taką samą liczbę punktów na koniec miesiąca i kwalifikują się do nagrody w złocie, gracz, który osiągnął tę liczbę punktów jako pierwszy, zajmie pierwsze miejsce.
 • Zespół Rail Nation zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania uczestników lub odrzucenia osiągniętych celów społeczności, jeśli zauważymy jakiekolwiek oszustwo lub lekceważenie naszych wytycznych dotyczących wydarzenia.