Strategia na serwerze festiwalowym: czas na wyniki pośrednie!

Drodzy gracze,

Serwer festiwalowy jest pełen akcji! W początkowych dniach i tygodniach poszczególne stowarzyszenia dopiero się tworzyły. Część graczy koordynowała swoje działania od startu i zaczęła grę w tym samym mieście, podczas gdy inni musieli szukać odpowiedniego stowarzyszenia. Teraz na serwerze widać już czytelne podziały i strategię skupiającą się na współpracy.
Serwer festiwalowy jest międzynarodowy, jednak bariera językowa nie wydaje się być żadną przeszkodą, biorąc pod uwagę niesamowitą współpracę ponadnarodową.

 

Jak można się było spodziewać, gra tutaj wielu doświadczonych graczy, więc każdy wie, co ma robić. Większość graczy ma czytelnie określone cele, przez co festiwal ma charakter nieco zrelaksowany, ale nastawiony na myślenie strategiczne.

Duża suma Złota jest dla niektórych graczy czymś nowym, ale reszta wie dokładnie, jak najlepiej je wykorzystać. Niektórzy potrafią wydać 2000 Złota każdego tygodnia, aby zrekompensować swoje błędy lub przyspieszyć dalsze zaplanowane kroki.

Początkowo miasta rozwijały się w zgodnym tempie. Przed końcem pierwszej ery połowa miast osiągnęła maksymalny 8. poziom. Teraz sytuacja jest bardziej zróżnicowana: do czwartej ery tylko sześć miast weszło na maksymalnym 24. poziomie.

W rankingu graczy można zauważyć ciągłe przetasowania, a dziesiątka najlepszych trzyma się blisko siebie. Na pewno będziemy jeszcze świadkami paru zmian, zobaczymy jaka strategia zwycięży na koniec.

Oto pośrednie wyniki stowarzyszeń, graczy i miast:

 

Czekamy z niecierpliwością na kolejne ery na tym wyjątkowym serwerze i życzymy wszystkim dużo dobrej zabawy!

Wasz Zespół Rail Nation