Rail Nation – Origin Journey

Spakujcie się i dołączcie do naszej wyprawy do Niemiec, Austrii i Szwajcarii, od Morza Północnego po Alpy.
Z przyjemnością ogłaszamy naszą nową mapę, Rail Nation – Origin Journey!

Nowa mapa jest zupełnie inna od naszych trzech scenariuszy, jako że Rail Nation – Origin Journey będzie dostępna tylko w ograniczonym czasie jako wyjątkowe wydarzenie! Wiele regionalnych i międzynarodowych serwerów zostanie uruchomionych w maju i rozgrywka potrwa aż do wielkiego finału. Weźcie w niej udział!

 

Co to dokładnie Rail Nation – Origin Journey?

Nasza nowa mapa zaprasza do podróż po niemieckojęzycznym rejonie Europy. Mapa na dwa sposoby odnosi się do korzeni Rail Nation. Po pierwsze, to ojczyzna studia twórców, gdzie rozpoczęła się historia Rail Nation. Po drugie, w sensie mechaniki gry, wracamy do korzeni, jakie stanowią klasyczny scenariusz, który we wszystkich naszych ankietach cieszy się niesłabnącą popularnością. Rail Nation – Origin Journey ma wszystkie znane cechy scenariusza klasycznego. Odkrywanie lokomotyw, rozwijanie sieci kolejowej i pomaganie swojemu miastu rozwinąć się w metropolię.
Oczywiście nie wszystko będzie dokładnie takie samo, mamy też pełno nowości.

 

50 miast, 3 państwa, 1 mapa

Od Bałtyku po Alpy, od Berlina do Genewy. 50 prawdziwych niemieckich, austriackich i szwajcarskich miast stanowi oś nowego scenariusza. Każdemu miastu towarzyszy autentyczna atrakcja turystyczna. Wskakuj na pokład i odwiedź je wszystkie!

Znane samochody, kunsztowne zegarki i pyszne ciasta ― dostarczanie 11 nowych lokalnych towarów

Po raz pierwszy w historii Rail Nation do gry zostały dodane lokalne towary. Gracze mogą teraz dostarczać do miast 11 nowych, tradycyjnych i autentycznych towarów ― od serów szwajcarskich przez niemieckie piwo i skórzane spodnie z Austrii. Przemysłowe barwniki, czekolada, a także po raz pierwszy woda, to kolejne z zestawu nowych towarów.
Poza tym oczywiście pojawią się nowi pracownicy powiązani z tymi towarami.

Dokończ podróż

Każdy gracz, który aktywnie bierze udział w rozgrywaniu scenariuszy Rail Nation zdobędzie nowe osiągnięcia. Podróż przez Niemcy, Austrię i Szwajcarię zostanie też nagrodzona punktami kariery.

Jeśli chcesz zdobyć wszystkie cztery osiągnięcia za grę na wszystkich mapach, pamiętaj że Rail Nation – Origin Journey będzie dostępna tylko przez ograniczony czas. Nie przegap okazji!

 

Odkryj nowy wygląd mapy ― nowoczesny, jasny i pełen koloru!

Rail Nation – Origin Journey zawiera nie tylko przepiękne atrakcje, ale także usprawnienia graficzne takie, jak nowe drzewa, rzeki, lepiej widoczne mosty i trasy, dodatkowe elementy krajobrazu i więcej. Poza 50 atrakcjami czeka na Was 250 nowych elementów mapy!

Wszyscy w naszym zespole twórców czekają z niecierpliwością na rozpoczęcie podróży przez Niemcy, Austrię i Szwajcarię razem z Wami!
Do zobaczenia w Rail Nation – Origin Journey,

Wasz Zespół RN

 

 

 

 

Pytania i odpowiedzi:

Czy atrakcje działają tak, jak w Steam over Europe?

Nie. Atrakcje na tej mapie to jedynie przyjemny widok. Rail Nation – Origin Journey jest rozgrywane tak, jak scenariusz klasyczny.

 

Jakie są nowe towary?

Są to: woda, mleko, ser, czekolada, piwo, ciasta, skórzane spodnie, zegarki, farba, telefony komórkowe i krasnale ogrodowe. Poza tym daliśmy niektórym starym towarom nowe ikony.

 

Czy granie w tę nową mapę coś kosztuje?

Nie, mapa będzie dostępna dla wszystkich za darmo.

 

Czy na serwer Rail Nation – Origin Journey będzie dostępna wstępna rejestracja?

Nie. Gra potrwa jedynie jedną rundę, serwer nie zostanie po tym zrestartowany. Z tego powodu nie będzie wstępnej rejestracji.

 

Czy lokomotywa kariery jest dostępna na tej mapie?

Pewnie!

 

Czy można tu kupować i przesyłać Złoto?

Pewnie! Kupowanie Złota jest możliwe, a wszelkie Złoto pozostałe na koniec scenariusza będzie dostępne na dowolnym serwerze w tej samej domenie. Przenoszenie Złota z innych serwerów w tej samej domenie do Rail Nation – Origin Journey także jest możliwe.

 

Kiedy i w których domenach wystartuje wersja Rail Nation – Origin Journey?

Będziemy mieć niemieckie, rosyjskie, wschodnioeuropejskie i
międzynarodowe światy gier COM.

Pierwszy świat gry RU: 14.5.2019
Pierwszy świat gier COM: 16.5.2019
Pierwszy świat gry DE: 20.5.2019
Pierwszy świat gry w Europie Wschodniej (CZ, PL, RO, UA): 21.5.2019

Dodatkowe światy w tych domenach zaczną się po 20 maja, jeśli zajdzie
taka potrzeba.