New Feedback Loop

Feedback Loop 

Drodzy gracze, 

 

Planujemy pewne zmiany w naszej popularnej serii Feedback Loop dlatego chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby je wam poniżej opisać i wytłumaczyć. Celem tych zmian jest lepsza integracja Waszych cennych opinii z bieżącymi projektami i przepływem pracy.

 

Co się zmieni: 

Kanały opinii na Discordzie będą dostępne tylko przy określonych okazjach, zamiast być otwarte przez cały czas, jak to było do tej pory. 

W tych okresach nie będziemy już zbierać ogólnych opinii, ale zamiast tego skupimy się na konkretnych tematach, aby omówić z Wami ukierunkowane pytania lub problemy. 

 

Dlaczego to zmieniamy: 

Odkryliśmy, że ogólne informacje zwrotne są często niekompatybilne z naszymi obecnymi postępami pracy, co nieuchronnie prowadzi do rozczarowujących odpowiedzi („umieściliśmy ten pomysł na liście rzeczy do zrobienia” / „XY nie jest planowane w przyszłości” / „inne priorytety” / itp.) 

Dzięki lepszemu dopasowaniu Waszych opinii do naszych bieżących projektów, będziemy w stanie znacznie lepiej zintegrować Wasze pomysły i będziecie mieli większą szansę na wdrożenie swoich sugestii. 

 

Co się nie zmieni: 

Wszystkie ekscytujące dyskusje, które do tej pory prowadziliście na kanale opinii na Discordzie, oczywiście się nie skończą. Tak więc, jeśli napotkacie problemy lub jeśli macie spontaniczne pomysły, użyjcie pozostałych kanałów, aby nam o nich opowiedzieć. 

Zapewniamy, że nadal będziemy zbierać Wasze uwagi i przekazywać je reszcie zespołu. Wasze sugestie są dla nas bardzo istotne i cenne, czy to przekazywane przez support, czy na kanale DC! 


Mamy nadzieję, że ta zmiana pomoże nam lepiej wdrożyć wasze opinie, prośby i pomysły. Nie możemy się doczekać, by gra jeszcze lepiej odpowiadała waszym potrzebom i pragnieniom. 

Wasz zespół Rail Nation