Nadchodzi aktualizacja XXL!

Drodzy gracze,

Nadszedł ten czas! Zbliża się największa naprawiająca błędy aktualizacja w historii Rail Nation.

Po pomyślnym przejściu Rail Nation na HTML5 kilka miesięcy temu, co zabezpieczyło przyszłość gry, nadszedł czas na wprowadzenie ulepszeń i ustalenie wyższych standardów.
Długo oczekiwana, gigantyczna aktualizacja pełna poprawek błędów już tu jest! Cała praca ostatnich kilku tygodni i miesięcy opłaciła się.

Ta aktualizacja zawiera ponad 300 poprawek błędów!

Co więcej, towarzyszy im szereg usprawnień, takich jak wyższa wydajność, poprawiona funkcjonalność czatu i znacznie płynniejsze przewijanie mapy. Jest zbyt wiele pozycji, aby je wszystkie tutaj wymienić, ale ta grafika daje dobry przegląd:

Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ, a wkrótce będziecie mogli sami zobaczyć wszystkie te zmiany w grze. Daty wgrania aktualizacji przedstawiają się następująco:

  • 15 września: DE-1, DE-107, DE-201, RU-2, RU-103, RU-204
  • 17 września: światy gry DE i RU (wyłączając światy gry, które są wstrzymane lub w trakcie finału)
  • 23-24 września: wszystkie pozostałe światy gry

 

Z niecierpliwością czekamy na tę aktualizację i chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim graczom, którzy nam pomogli – niestrudzenie zgłaszając błędy lub pilnie testując na PTR.
Ale nie spoczywamy na laurach po tej aktualizacji! Po czasie mocnego zaangażowania w poprawki błędów, chcemy poświęcić trochę czasu na wprowadzenie dodatkowych ulepszeń wydajności. Obejmuje to na przykład szybkość i czas ładowania podczas otwierania okien w grze.

Aby uczcić wydanie największej aktualizacji w historii Rail Nation, przygotowaliśmy dla Was wszystkich mały prezent:

Używając kodu* „XXL-UPDATE”, możecie teraz otrzymać darmowe konto Plus na 3 dni.

Dobrej zabawy!

Wasz Zespół Rail Nation

 

* raz na konto Kod ważny od 14 września do 31 października. Tylko w wersji na przeglądarkę i Androida. Z wyłączeniem Apple.

Pytania i odpowiedzi:

Czy nie byłoby lepiej nie czekać tak długo i ulepszyć grę kilkoma mniejszymi aktualizacjami?

Zwykle takie właśnie jest nasze podejście, ale w tym przypadku konieczne było wykonanie szeregu bardziej złożonych kroków w tle, aby w pierwszej kolejności udostępnić tak dużą liczbę poprawek błędów.

 

Zagrałem właśnie pierwszy raz od aktualizacji, a czas ładowania jest dłuższy niż poprzednio. Czy wydajność nie powinna być lepsza?

Nie martw się, to normalne. Po aktualizacji dane przechowywane w przeglądarce (w pamięci podręcznej) stają się nieaktualne. Oznacza to, że przeglądarka musi ponownie załadować dane do pamięci podręcznej, co może skutkować znacznie dłuższym czasem ładowania podczas wykonywania określonych działań w grze po raz pierwszy od momentu aktualizacji. Niestety, może to zepsuć pierwsze wrażenie, ale w raz z upływam czasu w grze, będzie działać ona szybciej.
Nawiasem mówiąc, dotyczy to nie tylko tej aktualizacji, ale ogólnie wszystkich aktualizacji Rail Nation. Ładowanie danych do pamięci odbywa się automatycznie. Nie musisz jej ręcznie czyścić.

 

Znalazłem błąd. Czy on również zostanie kiedyś naprawiony?

Nie martw się, to nie jest nasza ostatnia aktualizacja. Jakość techniczna wciąż jest dla nas ważna. Prosimy, zgłoś taki błąd wraz ze wszystkimi kluczowymi szczegółami na forum, a my się tym zajmiemy!

 

Wspomniane zostały dalsze ulepszenia wydajności. Kiedy możemy się ich spodziewać?

Trudno powiedzieć w tej chwili, ale na pewno nie potrwa to aż tak długo, jak przygotowanie tej aktualizacji. Już teraz szukamy różnych sposobów na wprowadzanie ulepszeń. Jeśli pojawią się jakieś interesujące informacje na ten temat przed samą aktualizacją, znajdziesz je na forum.

 

Naliczyłem mniej niż 300 wpisów w logu zmian. Myślałem, że aktualizacja zawiera ponad 300 poprawek błędów?

Aby zapewnić lepszy przegląd, połączyliśmy informacje o kilku mniejszych poprawkach błędów w punkty, które mogą obejmować do 40 pojedynczych błędów.