Nowy wymiar czeka: Platforma X!

Drodzy gracze,

Nowy wymiar czeka! Platform X to portal do alternatywnych światów, w których obowiązują nowe zasady, stare nawyki są kwestionowane i trzeba obmyślać innowacyjne strategie.
Zupełnie nowe funkcje i alternatywny balans oferują całkowicie nową rozgrywkę w Rail Nation, która wymaga od graczy opracowania nowych stylów gry. Małe zmiany, które mają ogromny wpływ!

Idealna dla tych, którzy mają ochotę na coś nowego lub innego, a także dla ciekawskich, żądnych wyzwań i innowacyjnych strategów!

Pierwszym wymiarem, do którego przeniesie Was portal Platform X, nazywamy:

Working Class Heroes

W tym pierwszym odcinku Platform X nagradzana jest ciężka praca na rzecz przedsiębiorstw i pozostałych graczy. Wspieranie przedsiębiorstw i niestrudzona wspólna praca nad rozwojem miast opłaca się!

Co to dokładnie znaczy? Oto przegląd funkcji:

Prestiż za dostawy do przedsiębiorstw

  • Wszyscy gracze, którzy dostarczali towary wymagane do przedsiębiorstwa, otrzymają prestiż, gdy tylko osiągnie ono kolejny poziom.

Prestiż za awans miasta

  • Prestiż za dostawy do miasta nie jest już przyznawany na zakończenie każdego dnia, ale tylko wtedy, gdy miasto osiągnie kolejny poziom.
  • Prestiż jest przyznawany za wszystkie wymagane prze miasto towary, bez względu na to, czy towar zostanie wymieniony, czy nie.

Nowa metoda obliczania aktywnych graczy

  • Rywalizacja między miastami jest bardziej zacięta dzięki ulepszonej metodzie liczenia aktywnych graczy.
  • Tylko gracze, którzy faktycznie zaopatrują miasto, liczą się jako aktywni gracze i wpływają na konsumpcję miasta.

Zmieniony finał

  • W przypadku wszystkich metropolii ilość towarów dostarczanych w finale jest teraz oparta na metropolii o najwyższym poziomie miasta!

Co więcej, jest kolejne nowe osiągnięcie, które przyznaje cenne punkty kariery, pozwalając graczom na dalsze ulepszanie ich lokomotywy kariery. Zdobądźcie to specjalne osiągnięcie Platform X, zbierając co najmniej 20 000 prestiżu w tym odcinku!

W przeciwieństwie do innych scenariuszy okolicznościowych, pierwszy odcinek Platform X zostanie rozegrany w dwóch rundach, a nie jednej. Pierwsza runda zacznie się pod koniec października, a druga w grudniu, tuż po zakończeniu pierwszej. W ten sposób możecie zoptymalizować swoje strategie w oparciu o doświadczenie zdobyte w pierwszej rundzie lub wziąć udział tylko w jednej z dwóch rund, jeśli terminy Wam nie odpowiadają.
Oto przegląd nowych światów gry:

Zaciekawieni?

TUTAJ możecie zadawać pytania o najlepsze strategie do pierwszego epizodu Platform X, udowodnić w wydarzeniu społecznościowym, że macie to coś, co jest potrzebne do tej przygody i zdobyć dodatkowe Złoto na Platform X – Working Class Heroes!

Jesteśmy naprawdę podekscytowani i mamy nadzieję, że czujecie to samo!
Wasz Zespół Rail Nation