10. urodziny Rail Nation

 

Drodzy gracze,

28 stycznia świętujemy 10. urodziny Rail Nation. 🎉

Zbliżając się do tego niesamowitego kamienia milowego, nie możemy nie spojrzeć wstecz na dekadę dokonań. Dziesięć lat temu gra Rail Nation wprowadziła nas w świat nieskończonych możliwości na torach, w którym ludzi z różnych środowisk połączyło zamiłowanie do pociągów i strategii.

Od malowniczych gór po tętniące życiem miasta, podróżowaliście do każdego zakątka wirtualnych światów we wszystkich naszych scenariuszach gry, przewożąc pasażerów i ładunki do pięknych, autentycznych i odległych miejsc, współpracując i rywalizując z wieloma strategami kolejowymi. Po drodze napotykaliście różne wyzwania. Ale dzięki determinacji i wiedzy, zawsze udawało Wam się zarządzać pociągami na czas, tworząc przygody niepodobne do żadnych innych.

Przez całą ostatnią dekadę obserwowaliśmy, jak nasza społeczność rośnie i ewoluuje, i jesteśmy nieskończenie wdzięczni za wsparcie i pasję do gry. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być świadkami tego, jak przez te lata staliście się prawdziwymi koneserami pociągów, opanowując zawiłości technologii lokomotyw i zarządzania koleją. Od lokomotyw parowych po współczesne nowoczesne aerodynamiczne pociągi — studiowaliście, badaliście, kalkulowaliście i planowaliście najbardziej efektywne trasy i strategie oraz z powodzeniem budowaliście ogromne imperia kolejowe. Chylimy z respektem czoła gratulując Wam wszystkich tych osiągnięć.

Przygotujcie się na liczne prezentów i wypróbujcie ekscytujące zmiany w funkcjach, które czekają na Was w okolicznościowym scenariuszu Birthday Special (więcej szczegółów wkrótce)! Ponadto zapraszamy Was do podzielenia się Waszymi najmilszymi wspomnieniami z Rail Nation i stworzenia własnej wersji wyjątkowej kartki urodzinowej. Obserwujcie Discorda i nasze social media, aby wyłapać wszystkie szczegóły i nie przegapić szansy na wygranie niesamowitych nagród!

 

Dziękujemy, że jesteście częścią naszej podróży i za wiele lat niezapomnianych przygód! 🎁

 

Twój Zespół Rail Nation