Birthday Special Scenario

 

Drodzy gracze,

Jesteście gotowi, aby świętować z nami 10. urodziny Rail Nation w scenariuszu Birthday Special?

Tak, dobrze przeczytaliście – wkrótce zostanie otworzony urodzinowy scenariusz! Przekazujcie wieści, zbierzcie znajomych i przygotujcie się na niesamowitą podróż po klasycznej mapie na ekspresowym świecie gry (prędkość 2x). Wybierzcie mądrze swój świat gry, ponieważ możecie zarejestrować się tylko na jednym z nich:

 • 9 lutego o 14:00 CET: DE701 Schwarzwälder-Kirsch, RU701 Medovik
 • 10 lutego o 14:00 CET: EN701 Battenburg Cake
 • 11 luty o 14:00 CET: DE702 Donauwelle, INT701 Cheesecake

 

Chwytajcie bilety i wskakujcie do pociągu, ponieważ 10. urodziny Rail Nation to podróż, której nie chcecie przegapić!

 

Przygotujcie się na niesamowitą imprezę

Na naszej imprezie obowiązuje dress code! Przymierzcie nowy strój urodzinowy 2023 i cieszcie się nową fantazyjną fryzurą, która do niego pasuje. Birthday Special wprowadza intrygujące zmiany w funkcjach, aby zapewnić zupełnie nowe wrażenia na torach.

 

 

Funkcje Birthday Special

– Wszystkie stowarzyszenia rozpoczynają rundę z 25 miejscami na członków.

– Gracze, którzy wybiorą rekomendowane miasto podczas tworzenia awatara, otrzymają 200 Złota (dwa razy więcej w porównaniu do normalnych światów gry).

– Wszyscy gracze rozpoczynają rundę z darmowym 1000 Złota, a bezpośredni zakup Złota nie jest możliwy. Zamiast tego w Sklepie ze Złotem i tylko w wersji przeglądarkowej będzie dostępnych siedem osobnych paczek: jedna paczka na każdą erę i jedna w finale. Każdy pakiet będzie w trzech różnych wersjach, które zawierają Konto Plus, lokomotywy bonusowe i kupony, z których można kupić tylko jedną wersję pakietu na raz.

– Możesz cieszyć się urodzinowym designem  serii produkcyjnej (skórki) dla lokomotywy “Kani rudej”  oraz rocznicowymi przedmiotami dla awatarów dla wszystkich graczy w prezencie. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć swojego awatara na dowolnym ze światów gry Special Birthday i tam zagrać.

– Zdobywaj darmowe prezenty podczas gry! Możesz otrzymać losowy prezent za losowe działania w grze, takie jak: zbieranie łowców pociągów, kupowanie lub serwisowanie pociągów, inwestowanie w przedsiębiorstwa, wykorzystywanie punktów badań, licytowanie na aukcjach, ulepszanie pociągów, używanie przyśpieszeń, oglądanie filmów itp. Nagrody zawierają różne ilości Złota (do 100 Złota), Konto Plus lub kupon do uzupełnienia punktów badawczych. Możesz zdobyć maksymalnie 10 prezentów dziennie. Dostępne jest menu z przeglądem prezentów.. Zastępcy mogą zbierać losowe prezenty urodzinowe na zastępowanych kontach.

– Wprowadzamy bon „Wypełnij konto bankowe”, który pozwoli Ci zasilić konto bankowe do wysokości aktualnego limitu. Ten kupon może pojawić się jako prezent urodzinowy, a także jako część pakietów w wersji „Deluxe” w Sklepie ze Złotem.

– Kupon „Bonus mocy” można teraz wygrać oglądając drugi film na stacji kolejowej.

– Nagrody za łowców pociągów są teraz wyższe, a Ty masz większą szansę na zdobycie darmowego losu na loterię poprzez zbieranie bonusów z budynków na stacji kolejowej. Co więcej, szanse na wygranie lepszych nagród z bonusu za logowanie jest teraz również większa.

– Zwiększyliśmy prawdopodobieństwo wygrania niektórych nagród w loterii i niektórych nagród w konkursach dla graczy (nie dotyczy to konkursów miast).

– Lokomotywy bonusowe z poprzednich er można będzie kupić po niższych cenach w Sklepie ze Złotem.

– Nowe osiągnięcia kariery są teraz dostępne za osiągnięcie następujących progów prestiżu na świecie gry Special Birthday:

 • 10 000
 • 25 000
 • 50 000
 • 100 000
 • 250 000
 • 500 000
 • 750 000
 • Zwycięzca rundy

 

Pytania i odpowiedzi:

 

P: Czy mogę kupić Złoto lub pakiety w specjalnym scenariuszu urodzinowym?

Odp.: Zwykłe oferty pakietów Złota są wyłączone. Zamiast tego możesz kupić siedem paczek (jedna na erę + jedna na finał). Każda paczka składa się z trzech różnych pakietów, które zawierają Konto Plus, lokomotywy bonusowe i kupony, z których możesz wybrać i kupić tylko jeden pakiet.

 

P: Czy mogę się wstępnie zarejestrować się na światach gry Special Birthday?

Odp.: Tak. Wstępna rejestracja jest możliwa na 24 godziny przed rozpoczęciem świata gry.

 

P: Czy mogę przenosić Złoto do i ze scenariusza Birthday Special?

Odp.: Nie, funkcja transferu złota jest wyłączona. Zawartość zakupionych paczek wygaśnie wraz z końcem rundy Birthday Special.

 

P: Czy można skorzystać z funkcji „Zaproś znajomego”?

Odp.: Nie, ta funkcja jest wyłączona.

 

P: Ilu graczy może grać maksymalnie na serwerze Urodzinowym?

O: limit ilości graczy wynosi 4000 wiec zalecamy zarejestrować się jeszcze przed oficjalnym startem rundy. Oczywiście w przypadku gdy nie zostanie osiągnięty limit graczy, dalej będzie możliwości dołączenia do gry nawet w trakcie rozgrywki. Pamiętajcie, ze możecie dołączyć tylko do jednego wybranego serwera urodzinowego.