Przygotujcie się na Masters!

Uwaga wszyscy gracze Rail Nation!

Czy jesteście gotowi na ostateczne wyzwanie? Nowa runda Rail Nation Masters wystartuje pod koniec lata i zapowiada się jako największa i najbardziej ekscytująca rywalizacja tego roku!

 Masters zgromadzi najlepszych z najlepszych graczy Rail Nation, na jednym świecie gry, aby rywalizowali ze sobą w epickim starciu strategii, umiejętności i determinacji.

 

W tym roku nie będzie “Rising Stars”, nie będzie kwalifikacji oraz nie będzie “Clash!”. Liczy się tylko to, czy macie 2 lub więcej gwiazdek!

Zgadza się, to jest wielka liga i tylko najlepsi gracze z całego świata mogą w niej uczestniczyć. Przygotujcie się na próbę własnych umiejętności  i rywalizujcie z najlepszymi graczami Rail Nation z całego świata.

 

Świat gry Masters ma planowany start pod koniec lata w sierpniu, więc zacznijcie się przygotowywać już teraz! Zadbajcie o najlepszą formę waszych lokomotyw, precyzyjnie przygotujcie strategie, aby wasze zespoły były gotowe na wszystko.

A co najważniejsze, zdobądźcie drugą gwiazdkę, jeśli nadal jej potrzebujecie!

 

To Wasza szansa, aby przejść do historii i stać się prawdziwą legendą w świecie Rail Nation. Zaktualizujcie swoje kalendarze, zgarnijcie drugą gwiazdkę w dowolnej rundzie gry, która trwa (i kończy się) przed startem Masters i przygotujcie się na walkę z najlepszymi z najlepszych!

 

Nie możemy się doczekać, Waszego uczestnictwa w rywalizacji!

Twój Zespół Rail Nation