Dołącz do nas na Discordzie!

 

Drodzy gracze Rail Nation

Chcielibyśmy się z Wami podzielić kilkoma informacjami. Być może wiecie, że od początku 2022 r. forum Rail Nation jest dostępne tylko do odczytu. Po dokładnym rozważeniu podjęliśmy decyzję o zamknięciu forum w dniu 26.06.2023.

 

Discord to odpowiednie miejsce

Discord okazał się bardziej wydajną i produktywną platformą, która łączy naszą społeczność, aby cieszyć się aktywnościami społecznościowymi, organizować debaty, brać udział w rozmowach audio, przekazywać konstruktywne opinie i zapewniać nam wgląd w czasie rzeczywistym w problemy napotykane w grze. Co więcej, Discord ma ogromny potencjał, aby objąć zasięgiem większość społeczności za pomocą botów, dodatków, narzędzi i unikalnych funkcji, z którymi forum nie może konkurować.

 

Co to oznacza dla Was?

Zanim zamkniemy forum 26.06.2023, zachęcamy do przejrzenia i zapisania wszelkich informacji, które chcecie zachować. Jednakże zapewniamy, że wartościowe informacje, takie jak ogłoszenia, logi zmian i informacje serwerowe, będą nadal dostępne za na Discordzie i na naszym blogu. Co więcej, przenieśliśmy już mnóstwo pomocnych informacji z forum na naszą stronę Wiki. Dopilnujemy, aby wszelkie pozostałe przydatne informacje z forum zostały przeniesione na Discord na kanały #guides-forum!

 

Dołącz do forum na Discordzie

Dla tych z Was, którzy kochają fora, mamy dobrą wiadomość! Discord ma nową funkcję forum, która, mamy nadzieję, spodoba się Wam i będziecie z niej korzystać w przyszłości. W #guides-forum – kanale forum dostępnym dla każdej z naszych regionalnych społeczności na Discordzie, będziecie mogli dzielić się nowymi przewodnikami i cennymi wskazówkami z pozostałymi graczami. Więc dołączcie do nas na Discordzie i kontynuujmy tworzenie wspaniałego miejsca dla społeczności Rail Nation!

 

Dziękujemy, że jesteście częścią społeczności Rail Nation!

Chcemy skorzystać z okazji i podziękować Wam wszystkim za to, że jesteście częścią społeczności Rail Nation. Dziękujemy za nieustające wsparcie i zrozumienie w tej sprawie. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahajcie się skontaktować z nami na Discordzie. Jeżeli jeszcze nie korzystacie z niego, dołączcie do nas przez ten link.

 

Twój Zespół Rail Nation