Debiutancki Fast Forward: Nowa ekscytująca funkcja!

 

Witajcie Gracze,

Mimo, iż w tym roku było tak wiele atrakcji – urodziny, nowa lokomotywa filmowa i premiera oficjalnego Discorda – chcemy Wam dać teraz znać, że czeka Was jeszcze więcej! Scenariusz Fast Forward powraca z nową, ekscytującą funkcją!

 

 

 

Dzienny bonus mocy

W scenariuszu Fast Forward po raz pierwszy pojawi się nowa, wyjątkowa funkcja dziennego bonusu mocy. Ta funkcja na razie będzie dostępna tylko w Fast Forward, więc nie przegapcie okazji, aby ją wypróbować.

Czym jest dzienny bonus mocy?

Każdego dnia o 14:00, gracze mogą wybrać jedną z 14 kart za 49 sztuk Złota i uzyskać 24-godzinny bonus. Jest 14 potencjalnych bonusów, które możecie odebrać: od przyspieszenia pociągów po niesamowitą nową lokomotywę bonusową Magnus, która jest specjalną 24-godzinną lokomotywą! 

Wszystkie bonusy są dość mocnym i opłacalnym sposobem na poprawę Waszej rozgrywki, choć niektóre z nich są bardziej korzystne niż inne, w zależności od tego na jakim etapie gry je zdobędziecie.
Nie podobał się Wam wybrany bonus? Nie ma problemu! Możecie ponownie próbować, za 5 Złota za pierwszą próbę. Ale uważajcie, za każdym razem, gdy ponownie losujecie, koszt się podwaja! Zatem mądrze wybierajcie porę i nie przesadzajcie!

Oto pełna lista możliwych bonusów, które możecie wylosować:

 

 

Aktywacja bonusu mocy

Po otrzymaniu bonusu macie 72 godziny na jego aktywację, w przeciwnym razie wygaśnie. Co więcej, nie możecie odebrać nowego bonusu, dopóki nie aktywujecie bonusu, który już posiadacie. Jeśli jednak odpowiednio wybierzecie porę, technicznie jest możliwe posiadanie 2 aktywnych bonusów w ciągu tych samych 24 godzin! Jeśli nie chcecie, aby działały 2 w tym samym czasie, nie musicie tego robić. Możecie aktywować swoje bonusy w dowolnym momencie, a podwójny bonus to po prostu przydatna mechanika dostępna dla graczy, którzy chcą z tego skorzystać.
Jeśli aktywujecie bonus mocy z poprzedniego dnia tuż przed rozpoczęciem następnego dnia w grze (14:00), bonus ten będzie aktywny przez 24 godziny ORAZmożecie wybrać nowy bonus na nowy dzień gry i również go aktywować, co oznacza, że będziecie posiadać 2 bonusy w tym samym czasie! Jeśli zdecydujecie się tak zrobić z 2 bonusami tego samego typu, to bonus ten zostanie po prostu przedłużony do 48 godzin.

Jeśli chcecie wypróbować bonus mocy, dołączcie do naszych światów gry Fast Forward, na których ta funkcja jest udostępniana graczom po raz pierwszy. W przyszłości ta funkcja może zostać wprowadzona również do większej liczby światów gry. Nie przegapcie okazji, aby być jednymi z pierwszych, którzy to wypróbują! Dołączajcie do serwerów Fast Forward od 23 lutego 2021 roku.

 

Fast Forward Festival: Wydarzenie dla społeczności

Począwszy od 1 marca 2021 r. na forum Rail Nation oraz Discordzie odbędzie się wydarzenie dla społeczności z okazji powrotu Fast Forward.

Fast Forward Festival będzie zawierał 6 walizek wypełnionych nagrodami w postaci gadżetów do gry, ukrytych na planszy 12 x 12. Od 1 do 5 marca będziecie mieć jedną szansę, aby wybrać pole na planszy i odgadnąć, gdzie są ukryte walizki. Jeśli odgadniecie właściwe pole, wygracie nagrody. Niektóre walizki gracze mogą wygrywać wielokrotnie. Ponieważ nagrody są wygrywane na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy, nie spóźnijcie się i rozpocznijcie zagadywanie już teraz! Możecie wybrać 3 dodatkowe pola grając na serwerze Fast Forward i przesyłając pełnoekranowy zrzut ekranu w celu potwierdzenia. 

Zawartość walizek z nagrodami oraz liczba możliwych wygranych przedstawiają się następująco:

1x Tycoon – 200 Złota, 5 losów na loterię, 5 kuponów na lokomotywy
2x Fortune – 50 Złota, 3 dni konta Plus
3x Engine – 5 kuponów na tory, 5 kuponów na lokomotywy
4x Lottery – 5 losów na loterię
5x Building – 3 kupony obniżające cenę budynków
5x Mystery – losowo wybrany fant (5 losów na loterię, 3 dni konta Plus, 50 Złota)

Dodatkową nagrodę, jaką jest tytuł Konduktora Społeczności Marca oraz Trofeum Konduktora Społeczności z wygrawerowanym imieniem zdobędzie gracz, który odgadnie największą liczbę poprawnych pól. Więcej informacji na temat Trofeum Konduktora Społeczności znajdziecie w tym poście na forum.

Jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu dla społeczności Fast Forward Festival, możecie dołączyć do niego za pośrednictwem forum lub na Discordzie

 

 

Czym jest Fast Forward?

Scenariusz Fast Forward jest podobny do Classica, ale z prędkością x4! Ponieważ gra działa z prędkością x4, runda gry trwa 24 dni zamiast standardowych 90 dni, a rozgrywka jest o wiele bardziej napakowana akcją, ponieważ musicie dostosować się do stale zmieniającego się środowiska i szybkiego postępu gry.

Korzystając z tych samych mechanizmów rozgrywki, narzędzi i funkcji, które znacie już z wersji Classic, czy jesteście w stanie podejmować szybsze decyzje szybszymi pociągami przy wyższych wymaganiach?

Kiedy startują serwery i na jakich serwerach można grać?

Serwery scenariusza Fast Forward startują od 23 lutego 2021 wg poniższj listy: