Classic Mini wyścig po prestiż

 

Wszyscy na pokład! Postanowiliśmy sprawić, by Wasze doświadczenia w Classic Mini były jeszcze bardziej ekscytujące i wymagające! Zapraszamy was do udziału w dodatkowym wyzwaniu trwającym od startu serwera 24.05.2022r

 

Oto zasady zabawy:

 

Dwa tygodnie po uruchomieniu polskiego serwera Classic Mini sprawdzimy poziom prestiżu każdego gracza. Gracz z najwyższym poziomem prestiżu otrzyma 1.200 sztuk złota! oraz osiągnięcie Bohatera Społeczności, które zostanie dodane do jego osiągnięć w karierze. 

Niech wygrają najlepsi konduktorzy i stratedzy kolejowi!

 

Zastrzeżenie:

– To wyzwanie będzie trwało od 24.05 do 7.06

– Udział jest bezpłatny

– Zwycięzcy otrzymają maksymalnie jedną nagrodę w postaci 1200 szt. Złota oraz osiągnięcie – możecie grać na tylu serwerach Classic Mini, na ilu chcecie, ale żeby było sprawiedliwie i żeby jak najwięcej graczy miało szansę wygrać, zwycięzca może wygrać tylko raz. Np. Dwa tygodnie po starcie zdobędziesz najwięcej prestiżu na serwerze Classic Mini w Niemczech. Zostaniesz nagrodzony i ogłoszony zwycięzcą. Jeśli zdobędziesz również największą ilość prestiżu na serwerze Classic Mini Polska lub Francja, nagrodę otrzyma następny gracz z największym prestiżem, który nie wygrał na innym serwerze.

– Nagrody (złoto i osiągnięcia) są niezbywalne ani niewymienialne. Są one przyznawane wyłącznie w walucie premium gry (Złoto) w wysokości 1200 (tysiąc dwieście) oraz w formie osiągnięcia, które można odebrać na stronie kariery.

– Grając na serwerach Classic Mini, gracze zgadzają się na wygranie dodatkowej nagrody, jeśli spełnią warunki wyzwania, ponieważ udział w tym dodatkowym wyzwaniu jest automatyczny.

– Gracze zgadzają się również, aby ich nick w grze został wymieniony na jednej lub kilku naszych platformach (blog, discord…) jako zwycięzcy wyzwania dodatkowego Classic Mini.

Zasady przenoszenia złota dostępne tutaj (artykuł po angielsku): How to transfer Gold in Rail Nation